Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban úgy van szerintetek,...

Valóban úgy van szerintetek, hogy gyerek mellett fiatalodik az ember? Nekem kettő van, még kicsik/10hó és 4évesek/, de én is meg a férjem is inkább 10évet öregedtünk, mint fiatalodtunk.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:

:)))))


Nézőpont kérdése. Fizikailag biztos öregedsz mellettük, de agyilag meg visszafelé fejlődünk kicsit. Meg kell tanulnunk újra játszani, megérteni az egyszerű beszédeiket, és lehetőleg nekünk is úgy fogalmazni eleinte, hogy megértsék.


A gyerek fiatalít téma sztem akkor érvényes, ha már vagy 40 éve, és akkor szülsz egy babát. Mert akinek babája van az 25-30 körüli ugyebár. :))))

2011. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
31ÉVES VAGYOK
2011. ápr. 11. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Határozottan igen. De csak a később szülőknél. Én is ez a kategória vagyok. 35 évesen szültem, és előtte 35-nek is néztek. Most meg már eltelt 3 év, lefogytam (a sok szaladgálás miatt) rövid lett a hajam, más lett az öltözködésem és boldog vagyok, hogy lett egy csodaszép gyerekem :) Épp tegnap saccoltak 28-nak :)) Pedig még kicsit álmos is voltam, mert a sok vihar miatt rosszul alszom sajnos.
2011. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én épp hogy bele nem őszülök,pedig imádom, de amikor visszanézem a képeket szülés után sokkal jobban néztem ki mint most, hogy már 3 éves.
2011. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyrészt a későbbi korban szülőknél jelentkezik,illetve a fiatalabbaknál is amikor már a gyerek nagyobb,pl suliba kezd járni.


Én 28 vagyok,2 éves a kislányom,de vagy 10 évet én is biztos öregedtem.

2011. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nagyszülők fiatalodnak a kicsik mellett. A szülők, hajjaj, 24éves fejjel vénségnek nézek ki néhanap.

Erőm, mint egy 80évesnek mára, agyilag is bokazokni vagyok.:)

brümbrümbrüm:)

21 és 2,5hónapos kistökfejekkel

2011. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azért fiatalodok, mert mindíg igyekszem szépen öltözni, hogy ne úgy nézzek ki, mint a saját gyermekem nagyanyja. Hogy büszke lehessen rám a kisfiam. Ezenkívül olyan egyetemre járok, ahol a csajok átlagosan 9 évvel fiatalabbak nálam, így tőlük tanulok öltözködési tippeket! Egyébként 30 vagyok én is.
2011. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En nem fiatalodtam. Mondjuk nem is vagyok idos, 27 eves vagyok es ket gyermekem van.

A stilusom nem valtozott, de faradtabb vagyok, sovany is (korabban csak siman vekony voltam, az jobban allt). Venebbnek nezek ki.

2011. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!