Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit főztők ma?...

Anyukák! Ti mit főztők ma? Valami jó ötlet, olyan kaja, ami gyorsan megvan?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 07:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az ötleteket!Ma nem igazán volt kedvem főzőcskézni,igy csak gyors levest csináltam-knorros "telis-tele" leves-meg volt itthon félkész lasagném,azt sütöttem meg.Nem szoktam ilyen gyors kajákat csinálni,de ma úgy voltam vele,hogy minél hamarabb meglegyek.A spenót jó ötlet,már rég csináltam,lehet holnapután azt főzők majd.
2011. ápr. 5. 11:38
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja és igy majd vacsira is ki kell találnom v.mit,amit apa megenne...
2011. ápr. 5. 11:39
 13/14 anonim ***** válasza:

elnézést az offért.

nektek mennyi idő átlagosan egy ebéd elkészítése?

2011. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak:én ált. 1-1,5 óra alatt megfőzők,attól függ mennyire időigényes az étel,amit el akarok késziteni.2 gyerekem van,igy megpróbálok minél rövidebb idő alatt a konyhából kiszabadulni.:)

Kitaláltam már,mi lesz még estére+holnap másodiknak:hamis túrós.:)

2011. ápr. 5. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!