Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik anyatipusba sorolnad...

Melyik anyatipusba sorolnad magad ezek kozul? (Vagyis melyik all hozzad a legkozelebb? )

Figyelt kérdés

Ha nem is illik rad minden a leirasokbol, de melyikre vagy hajlamos, ha teljesen oszinte vagy magadhoz?

[link]


Olyan valasz nincs, hogy egyik sem, legalabbis ha ezt valaszolnad, akkor most ide ne irj legyszives.


Koszonom!


2011. márc. 31. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon humoros írás, de mivel minden típus negatív kicsengésű, senki nem fogja magára húzni egyiket sem. :)

Te melyikbe tartozol? :)))

2011. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Bocs az offért, de én normális és átlagos anya vagyok.
2011. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ősanya :) de bcg mellékhatások, és mosható pelenka propagálása nélkül ! És bio - lenvászon pizsamám sincs :)

A többi abszolút stimmel, bevállalom :) (a nagy névtelenséggel együtt :D

És te melyik típusba sorolnád magad?

2011. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

En is bevallalom: az elsobe. A papucs ugyan nem stimmel, mert nem hordok magassarkut, de a tobbi kb igaz.

Es ettol en meg normalis vagyok, de igen, szeretem jol erezni magam a boromben, a gyermekeim megszulese pedig nem keszitett ki sem mentalisan, sem fizikalisan annyira, hogy hanyagoljam eme tulajdonsagomat. :-)

2011. márc. 31. 22:18
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

csini mama:))ha hiszed ha ne nem margassarkú,de rózsaszín mamuszom volt.Már szülénél is kérdezték hogy rózsaszín a kedvencem?mert a fényképezőmtől a tartóig mindenem rózsaszín volt.

23 éves vagyok most nem tartom magamat pláza meg egyébb cicának,de szeretek magamra adni és adok is.Azokat nem értem akik a gyerek mögé bújva azt mondják hogy nincs időm magamra.HÜLYESÉG.Az a gyerek alszik is.Míg pici volt egyik alvásnál házimunkáztam másiknál befestettem a hajamat.Most hogy nagyobb 21 hós együtt háimunkázunk és ha alszik akkor megy minden úgy ahogy eddig.(hajmosás,festés,otthon kozmetiázás)nekem sincs sok időm magamra csak annyi amennyit csinálok magamnak.Jah és nincs nagyi,meg egyébb segítség......

2011. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Két kategóriától elhatárolódom,de én a csinimama+ősanya keveréke vagyok...könnyen gyorsan szültem,gátmetszés nélkül-2x!-mindkét baba az első perctől velem volt,nem "adtam le";a 2.naptól volt tejem;igaz,nem sminkeltem magam,de naponta 2x zuhanyoztam(a kórházban is!),testápolóztam magam,a-hosszú-hajamat is mindig rendbe tartottam stb.Szóval én maximálisan "mishung" vagyok.
2011. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Ez szerintem egy vicces kis írás, de eléggé sarkított, nem hinném, hogy bárkire is ráillene valamelyik is, eltekintve néhány extrém esettől.

Az első biztos nem voltam (mármint szülés után, de amúgy sem voltam sosem az a cicababa típus), örültem, hogy járni tudok, nem ám tipegni meg sminkelni, meg amúgy is eléggé szét voltam zuhanva.

A második sem voltam, bár az tény, hogy eléggé ügyefogyott lehettem, de volt bennem annyi önérzet, hogy ne másokat kérjek meg, hogy segítsenek, mert "nehogy már azt higgyék, hogy még ezt se tudom megcsinálni", viszont az tény, hogy a négyágyas szobában a másik három anyuka állandóan nekem segített, pedig igazából nem kértem, csak éppen én voltam négyünk közül az egyetlen első gyerekes, ráadásul a legfiatalabb (20 éves voltam, a többiek meg mind 30 fölött), mindenkinek már az első nap volt teje, nekem meg még a harmadik napon is épp csak szivárgott valami és már eléggé kétségbe voltam esve, hogy velem biztos valami baj van, amiért még nem indult be a tejem, erre aztán mindenki engem vigasztalt, meg elláttak jótanácsokkal. Szóval ha úgy vesszük, talán ez a típus állt hozzám a legközelebb, de szó nem volt arról, hogy mások cuccát kértem volna kölcsön, vagy másoktól vártam volna, hogy megcsinálják azt, ami az én dolgom, inkább csak próbáltam ellesni a többiektől, hogy mit hogy is kell csinálni.

Ősanya egészen biztosan nem voltam soha, az előbbiek után talán nem is kell kifejtenem, hogy miért.

A negyedik sem voltam, örültem, hogy megszabadultam a munkahelyemtől, mert már nagyon torkig voltam vele, nem mintha munkaundorom lenne, csak hát az biztos, hogy azzal a munkahellyel nem fittizne senki, hogy milyen fontos állása van, mert ezt aztán nem lehet rá mondani :)

2011. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
2.illik ram legjobban,bar nem hasznaltam ki a szobatarsam de mivel o ketgyerekes anyuka volt eleg sok mindent kerdeztem tolle.megmutatta hogy kell pelenkazni,megfogni rendesen a babat.Ha o kiment en vigyaztam az overe ha en kiszaladtam o az enyemre.Mai napig tartjuk a kapcsolatot.
2011. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Csini mama másodjára, első szülés után inkább vízi hulla:)
2011. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én mindegyikből egy kicsit. Csak az utolsó nem. Nem látszott rajtam a szülés után hogy valaha terhes voltam,nem az ágyában alszik a kicsim(felébred ha megmozditom...)

De maga a cikk nagyon jó:_) El is olvastatom majd a párommal:)

2011. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!