Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalt esernyőkocsisok ti...

Tapasztalt esernyőkocsisok ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdés van tudom, de ha odakerül az ember, hogy vegyen, olyan nehéz a döntés... Kérlek, minél többen válaszoljatok!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. márc. 29. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszer a Spar-ban vettünk 5000-ért egy tök simát, még teteje sem volt.

5 évet ment, 2 gyerek nyúzta :-)

2011. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van nekünk is egy, azt nemrég vettük, de nagyon befürödtünk vele. Minden szempontból nagyon kényelmetlen..

Szóval most úgy döntöttünk veszünk egy drágábbat, abban reménykedünk az jobb lesz..

Szóval ezek közül fogunk választani.. Csak jól jönne pár tipp.

2011. márc. 29. 11:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyik a legkisebb súlyú és leggyorsabban, legegyszerűbben összecsukható. Ahhoz persze ki kell próbálni.
2011. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Safety firstnek nagyon kicsik a kerekei,-semmiképp!

A Chipolinos linket meg sem nyitottam,-semmiképp!

A Chicco és a Hauck kb.ugyanazon a helyen áll az én listámon,nem a legjobb,de nem is a legrosszabb választás,nem a legjobbak a kerekeik,és a Czicconak ha jól látom elég kicsi is.

Maradt a Peg Perego Si,és az Abc design.Nálam ez a kettő befutó,szerintem mind kettő jó választás,ha az árat nézed,legyen az Abc design,ha mindegy az ár akkor nézd meg őket élőben,ugyis egy helyen vannak,ültesd bele a gyereket,és dönts úgy.

2011. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A második a nyerő!
2011. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó előtti van Abc design primo.3 hete vettem a barna-bézst a brendonban és életem legjobb döntése volt.A babám is imádja!!!!Mióta megvan naponta 3x sétálunk ,mert kiköveteli.Előtte nem akart megmaradni a babakocsiban.Azóta meg végig "énekel":D!9 hónapos egyébként
2011. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En vagy a peg peregot, vagy az abc design-t valasztanam. En elhiszem, hogy a tobbi kocsibol is ki lehet fogni jot, de nekem van nehany gyermekem es volt mar jo sok babakocsim (nagy cserelgetos voltam, mert mindig a tokeletest kerestem). Vegul ket tokeletest talaltam, az egyik abc design volt, a masik peg perego, nem ezek a fajtak, de ezek voltak a legjobban kidolgozottak, minosegiek es strapabirobbak.
2011. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem is az ABC volt a legszimpibb, meg nagyon sok babásnál láttam már. Kipróbálom.

Remélem kislányomnak is tetszik majd.

Köszi a válaszokat

2011. márc. 31. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!