Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lányom most tíz éves....

A lányom most tíz éves. Szükségem lenne az adószámára. Hogyan tudhatom meg?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nincs neki

csináltatsz neki adókártyát, akkor kap hozzá számot

2009. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell menned az Apeh-hez,ott kell igényelned a lányod nevére adókártyát.Kitöltesz egy űrlapot,leadod,és pár nap,vagy egy hét alatt megjön a kártya.
2009. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

áhh ki gondolta volna hogy így kell csináltatni???:O

gondolom ha van egy 10 éves gyereke, még sose dolgozott ő vagy volt rá szüksége..

2009. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom,ha tudná,hogy honnan van az adószám,akkor nem kérdezné.Mit fikázol Te engem?
2009. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A félreértés elkerülése végett:

20 éve dolgozom.A nyugdíjas édesanyám (aki szintén dolgozik)kérte a lányom nevére a munkahelyén igénybe ve-hető üdülési csekket,oda kell az adószám.

A könyvelő felelőségre vonta,a megnyugtatására tettem fel a kérdést.

Köszönöm a rosszindulatú válaszokat(tisztelet a kivételnek)!!

2009. febr. 23. 07:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én a múlt héten voltam csináltatni adókártyát a gyerekeknek, szintén üdülési csekk miatt. Amikor kitöltöd az igénylőlapot, kapsz egy igazolást amin rajta van már a gyerek adószáma, amit utána már be is tudtok írni az üdülési csekk pályázatára. a kártya csak később érkezik meg a postán.
2009. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!