Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem lehet gyermekem egészségüg...

Nem lehet gyermekem egészségügyi okok miatt. Akinek szintén nem lehet, hogyan dolgozta fel ez a tényt?

Figyelt kérdés

Örökbefogadás kizárt(szintén az egészségügyi problémák miatt)

28/L


2011. márc. 17. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén sajnálom,átérzem a helyzeted,én is sokáig ezt hittem,majd bele őrültem.Két ismerősöm van,akiknek sosem lehetett,egyikük körülvette magát kiskutyákkal,őket nevelgeti,és így boldog,másikuk sajnos megkeseredett,kötekedő,közutálatnak örvendő vénlány lett.Olyat is hallottam már,bár őt személyesen nem ismerem,hogy óvónőnek állt,mert így húsz gyermeke van egyszerre,persze ezt kevesen tudnák utána csinálni,tudom.Ha megtalálod életed értelmét,boldog lehetsz gyermek nélkül is.Kívánom,hogy így legyen.
2011. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedves vagy!
2011. márc. 18. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet gyermeked, kérdező? Ha nem titok...Azóta sincs?
2013. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!