Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Solac Mr. Pin párásítója van...

Solac Mr. Pin párásítója van valakinek? SOS segítség kellene!

Figyelt kérdés
Tegnap vettük a bababörzén, kipróbálás után persze, semmi baja nem volt. Működött egy darabig, majd megállt a gőzfújás. Gondoltam vízköves, mivel használtan vettük szép állapotban. Ecetes vízzel, citromsavassal átmostam, működött is. De amint tiszta vizet tettem bele, egy idő után megállt. Ma pedig már a vizet is küldi ki magából a teteje és az alja közt, kivéve ha fentebb emelem a tartályt. Garancia már nincs rá, az összes papírja meg van. Tudja esetleg valaki, mit tehetnénk, vagy hova fordulhatnánk? A babám folyamatosan náthás, nagyon fontos lenne, hogy működjön.
2011. márc. 14. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy jó lesz-e, de leírom. Az ilyen párásítókba elméletileg nem szabad csapvizet rakni, mert marha gyorsan lerakódik rá a vízkő, (akár órák alatt is) illetve az sem jó neki, ha kemény a víz. Úgy tudom, hogy desztillált vizet kell rakni az ilyen párásítókba. Szerintem mosd át megint, vegyetek desztillált vizet, és azzal próbáld ki, hátha akkor jó lesz. Sok sikert! Remélem beválik.
2011. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van, 5 éve lassan és megy rendszeresen.. De soha nem tettünk bele, csak desztillált vizet. Attól meg nem lehet vízköves.

A folyás nálunk is meg van, nem tudom mi az oka, kiemelem a tartályt, visszateszem és megszűnik.

2011. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Desztillált vizet, ecetes vizet, mindent kiköp! Hiába emelem meg a tartályt, akkor is folyik. Egy csepp sem marad benne.
2011. márc. 17. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem a párom, azt mondja azért, mert el van repedve.
2011. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincsen elrepedve sehol sem olyan, mintha nem szívná le a vizet rendesen, vagy nem is tudom. A tartály és az alja találkozásánál mindenhol körben jön a víz.
2011. márc. 19. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!