Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha felveszik a...

Mi van akkor ha felveszik a gyerekem a bölcsibe, be is szokik de nekem megszűnik a munkahelyem?

Figyelt kérdés
A beiratkozáskor még tudok vinni munkáltatóit így ezzel nem lesz gond de rezeg a léc h év végén megszűnik a cég.Ilyenkor mi van?Ki kell vennem a gyereket a bölcsiből vagy ezt a bölcsibe nem tudják meg?Nem ellenőrzik mondjuk havonta h megvan e még a melóm gondolom.
2011. márc. 10. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom úgyis keresel más helyet, nem? Szóval szándékaid szerint úgyis dolgozni fogsz továbbra.

Az én fiam 2009 szeptember óta bölcsis (még akkor nem töltötte be a kettőt, most ugye 3 múlt októberben, és ősztől lesz ovis), akkor, 2009 szeptemberén vittem az igazolást, és aztán többet sose kérték. Pedig már másfél éve oda jár. Mondjuk lehet, hogy ez helyenként változik, nálunk összesen egyszer kérik.

2011. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tőlünk is csak a beiratkozáskor kérték az igazolást, többet nem. Ne beszélj róla, hogy nincs állásod.
2011. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!