Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen matracot vegyek a...

Milyen matracot vegyek a kisbabám ágyába?

Figyelt kérdés
Melyik lenne a legjobb választás? Sima szivacsmatrac, kókuszmatrac, vagy memória-habos matrac? Kinek milyen van, miért szereti/nem szereti, mennyire feküdte ki a baba, ha kifeküdte? Tapasztalatok?
2011. márc. 10. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
simát vettünk
2011. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia,


nekünk kókusz matracunk volt, nagyon meg voltam vele elégedve, de ehhez hozzá tartozik, hogy jó alvó volt kicsinek is a fiam, viszont nem gondolom, hogy feltétlenül a matrac miatt!!


Ági

2011. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 éves korig a minél keményebb matracot ajánlják, ez pedig a kókuszmatrac. Nekünk mind a két gyereknek az van, nagyon szeretjük, nem sikerült még kifeküdniük, 6 havonta forgatjuk, ahogy a gyártó javasolta.
2011. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vágattunk bele megfelelő méretű szivacsot, anyósom varrt rá huzatot, és kész. Teljesen jó, fölösleges flancolni, mert úgyis van rajta gumilepedő is meg ágynemű is. Hogy kifekszik-e? Hát nem tudom, a mieink álmukban is folyton vándorolnak, kb az ágy másik végében kelnek, így nem tudják kifeküdni, meghát olyan kicsi az a pár kiló! A felnőtt is csak évek alatt fekszi ki, a kiságy meg ugye max 1,5-2éves korig van
2011. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vettünk kókuszmatracot, mert mindenki ajnározza. Bár ne tettük volna :( mert baromi drága.

Szegény baba soványka volt, állandóan csak kínlódott, mert itt nyomta, ott nyomta, nem tudott aludni, sírt.


Aztán fogtam és villámgyorsan eladtam...eldöntöttem soha nem fogok a divat után menni.


Most rendes szivacsmatrac van benne, rendszeresen 2 havonta átforgatom neki. A kicsi már 2 éves és még nem feküdte ki. Viszont sokkal jobb alvó lett :)

2011. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!