Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok 2 éve végeztem...

21 éves vagyok 2 éve végeztem a suiban de azóta nem volt bejelentett munkaviszonyom viszont babát várok milyen támogatásra számíthatok az államtól? Vagy semmire,?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 11:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ok köszönöm!
2009. febr. 19. 12:51
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismét első válaszoló vagyok: nekem úgy volt mindhárom terhességemnél, hogy hiába volt fogadott dokim, akihez rendszeresen jártam, még kellett járnom havi egyszer a védőnőhöz, akihez kijárt egy területileg illetékes nőgyógyász. Nálunk ennek a nőgyógyásznak a 4 pecsétje kellett, ezt a 4 pecsétet viszont az én fogadott dokim igazolta le, a szülés után, mikor mentem vissza a varratszedésre;-)) Egy A/4-es lap, amelyen felsorolta azt a bizonyos 4 dátumot. Ezt a papírt kellett beküldeni a területileg illetékes MÁK-nak szülés után.
2009. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12:25-ös vagyok. Igen, igaz, akihez terhesgondozásra jártam, az az volt, akihez körzetileg tartoztam, aki pedig a kórházban a papírt írta, az az ügyeletes doki volt, akinél születm.
2009. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem tudo már mi volt a papíron, csak monda, hogy jól tegyem el, mert ez kell majd az egyszeri támogatáshoz, azt mondta, ha nincs meg, akkor nem fognak utalni.
2009. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!