Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik már szültek hogyan...

Akik már szültek hogyan viselik azt, hogy a testük korántsem olyan mint előtte volt?

Figyelt kérdés

Engem rettenetesen megvisel! Pedig láttam már sokkal rosszabb állapotú hasat, cicit..

De mégis.. Mondhatom, szép volt a testem szülés előtt, büszke voltam magamra. Most meg azt se tudom hogy fog eltelni a nyár, mert, hogy Én fürdőruhába nem bújok az tuti! Szeretnék tornázni, de sajnos 1 éves lányom, és a háztartás mellett egyelőre nincs időm. Gondolkodtam már pl. cici műtéten, mert minden egyes fürdéskor kín szenvedés belenézni a tükörbe.. Nekem baromira megereszkedtek a melleim.. :( Nagyon nincs önbizalmam, nem érzem magam nőnek.. Ráadásul egy csomószor jönnek ki pattanások az arcomon, mint egy 17 éves, úgy nézek ki!


Ti hogy birkóztok meg ezzel a ténnyel? Van tippetek vagy egy jó otthon tornázós dvd ötlet?

Csak érdekel, hogy más nőket is megvisel ez a dolog?


25éves anyuka


2011. márc. 7. 16:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

18:37-nal

24 évesen mér nem hordasz 2 részes fürdőrucit? Miért?

Nem tudom, de ez olyan én már szültem, anya vagyok ez elég.

Miért ásod ennyire el magad, annyira fiatal vagy.

16:30-as voltam és még hordok bikinit

2011. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Rubint réka tornái elég jók,főleg ha szerzel súlyokat is és azzal csinálod.

Ezen kivül egészséges táplálkozás,sok folyadék,kocogás. Nagyon nagyon sokat tudsz javitani a helyzeten,bár a csíkok és a cici nem jön rendbe tőle.

Másrészről a sport az idegrendszernek is jót tesz,energikusabb,fittebb leszel.

egy héten 3-4 szer egy óra sportot iktass be,1-2 hétig nagyon nehéz rávennie magát az embernek de utána már igényelni fogod és nem nyűgnek érzed majd.

2011. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19:19-as, azért nem hordok bikinit, mert csúnya a hasam. Tényleg nem szép látvány. Amúgy nem vagyok az a típus, aki ilyen "én már szültem, elásom magam", csak egy bikiniben nem lennék magabiztos. Viszont az egyrészes fürdőrucim elég dögös darab, szóval nem az a nagymama fazonú, hanem kimondottan divatos, ilyen: [link]
2011. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

16.39 vagyok a szerencsés alkatot nem az IZOMZAT és annak kialakítására értettem, hanem BŐR ÉS KÖTŐSZÖVET MINŐSÉGÉRE!!! Amin mint írtam nem tudok már változtatni ha egyszer szétrepedt, megnyúlt nincs torna ami visszahozhatná, rubintrékázhatnék akár egész nap.

Én is úgy vagyok mint a 24 éves válaszoló nem veszek fel bikinit mert tudom hogy mindenki csak azt látná hogy repedt a bőröm ezer helyen ( a hasamon) akármennyire jól is tartom magam meg izmos vagyok mellette.

Ez nem jelenti azt hogy elhagyom magam, nekem is tankinim van én azt is csinosnak érzem:)

2011. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

egyik elozo vagyok

ha a bor csunyan meg van nyulva az azt jelenti hogy sokat hiztal es terhesseg elott sem volt lapos a hasad...a repedesek egy lapos feszes hason nem latszanak annyira ha le vagy barnulva. a mellizomgyakorlatok segitenek egy kicsit abban hogy ne logjon aminek nem kell...persze csodat ettol sem lehet varni de egy jo melltartoval mar senki nem fogja megmondani hogy x honapig szoptattal...mindig van kifogas amivel vigasztalhatja magat az ember ha nem ugy nez ki mint ahogy szeretne...anyukam is csunyal elhizott terhesseg alatt es szet is volt repedve a hasa (tehat a rossz alkatra nekem is volt hajlamom) es most 24 ev utan is a terhesseg okozta valtozasokkal el egyutt azert mert nem mozog es nem dietazik...most hogy en is szultem meg inkabb merem azt allitani hogy minden csak az elhatarozastol fugg...nem kell mindenkinek jol kinezni mert igy legalabb kitunnek a tomegbol azok aki valoban tesznek is valamit nem csak sirankoznak.


kedves kerdezo te is olyan fiatal vagy ne hagyd hogy a tukor tonkretegye az eletedet. annyi dolog van az eletben amibe bele kell torodni mert nem tudunk valtoztatni rajta de a testeden lehet!!!celokat kell kituzni es ezeket meg is kell valositani...sok kitartast kivanok neked

2011. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem rég volt 1 éves a kisfiam, napi 1,5-2 órát sétálunk, évek óta nem volt a combom ilyen vékony, mint most. Ha az étkezésre is jobban odafigyelnék, a hasam is normális lenne, de szülés után én is ki voltam. Talán a 9. hónaptól kezdtem jobban érezni magam a testemben. Persze látszik, hogy terhes voltam (aki már volt, láthatja), de másoknak terhesség nélkül is rosszabb az alakjuk (ezzel nyugtatgatom magam). Egy kis hasizom erősítés rám férne, de sosem tornáztam, szerintem most sem fogok. 37 éves vagyok.
2011. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát te azhtán biztos tudod :))) a 20.34 vagyok, mint írtam nem híztam sokat és nem úgy volt hogy terhesség előtt se volt lapos hasam...nem vagyok élsportoló de semmi bajom se volt az alakommal. (és valamennyit hízni muszáj terhesen ill. a hasam az nem fog befelé nőni bármennyit is sportolok..)

Nem kell csak magadból kiindulni. Na részemről lezárva, csak úgy "szeretem" az ilyet amikor vki kiindul a saját helyzetéből és lehúzza másról a vizeslepedőt...

Bocsi az offért.

2011. márc. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!