Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kaptam kevesebb gyedet?

Miért kaptam kevesebb gyedet?

Figyelt kérdés
Max. gyedet kapok, családi kedvezményt nem én kérem, tehát elvileg semmi nem változott. Januári gyedem 88E vhányszáz forint volt, erre tegnap 83120 forintot utaltak. Miért kaptam 5E-rel kevesebbet?
2011. márc. 5. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Mert februári hónapra kaptad az meg rövidebb !! Gyednél napra lebontva kapsz. Én is mindig igy kaptam ha 30napos 2-3ezerrel kevesebb volt ha 31.napos akkor több...

ennyire egyszerű :)

2011. márc. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig hónaptól függetlenül mindig 86010 forintot kaptam - tavaly...
2011. márc. 5. 07:11
 3/6 anonim ***** válasza:
aha,hát nem tudom,én mindig így kaptam mikor hány napos volt a hónap :)de hétfőn kérdezz rá a munkáltatódnál,vagy ha a máktól kapod akkor onnét. Én munkáltatótól kaptam :)
2011. márc. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is kevesebbet kaptam:-((((
2011. márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kizártnak tartom, napokra adják, és amennyiben matematikai ismereteim nem csalnak, akkor ha egy számot beszorzol 28, 30, vagy 31-el változnia kell az összegnek.

Amit kaptál igazolást a GYEDről, ott is minden hónapra ugyanaz az összeg szerepel? Mert nálam az is hónapokra lebontva van, és naptári napok számától függően változik az összeg.

2011. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Semmilyen igazolást nem kaptam, ráadásul nálunk csak a benti hálón (melóban) érhető el a bérpapír, nem nyomtatják ki... Hétfőn rákérdezek!
2011. márc. 5. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!