Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A te 2 évesed is leizzad déli...

A te 2 évesed is leizzad déli alváskor?

Figyelt kérdés

27 hónapos a lányom, de olyan két éves kora óta minden délutáni alváskor (után) csöpög a víz a hajáról. Nem értem. Cirkófűtéses lakásban lakunk, ilyenkor direkt visszaveszem 22-23 fokról 21 fokra a szobáját, annyi is van, a hőmérő is mutatja. És mégis... Ez normális?


Szabadidő ruhában alszik, vékony zoknival a lábán, és a kis paplanjával van betakarva. Én ha melléfekszem úgy, akkor fázom mellette... Éjszakai alvásnál nincs ilyen gond, akkor is 21 fok van...


2011. márc. 2. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
hát fura. Nem tudom mitől lehet. Nálunk nincs ilyen
2011. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Éjjel szabadidőruhában alszik? Ez nekem fura.

Én body+pólóban altatom, meleg hálózsákkal, takarót néha kér csak.

Éjjel és nappal is így alszik, nem szokott leizzadni. Kb. 21 fok van a hálóban.

Lehet hogy délelőtt kimelegszik a játékban, és azért izzad.

2011. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sok nappalra a mackóruha + paplan. Éjjel gondolom csak egy pizsiben van (ami szerintem vékonyabb, mint egy mackó).

Enyém nem szokott leizzadni, pedig nálunk dögmeleg van.

Szerintem elég egy vékony pléd vagy semmi.

Az hogy te fázol, az nem jelenti azt, hogy ő is fázik.

2011. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Éjszaka pizsamában alszik, nem látom, hol írtam volna, hogy szabadidőruhában alszik éjjel.


Köszi, akkor lehet, hogy valami vékonyabb cuccot vagy takarót kap déli alváshoz. Bár mondom, ha én melléfekszem délben ugyanúgy, ahogy ő van (szabadidőruhában és paplan alá) nekem nemhogy nincs melegem, de fázom is a 21 fokban. Hát úgy látom, ő ilyen kis izzadós, nem tudom, nyáron mi lesz a 28 fokban... Köszi!!!

2011. márc. 3. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy szabadidőruhában alszik, viszont azt írtad, hogy éjjel nem izzad.
2011. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom is totál kiizzad és ő is csak a déli alvásnál.Harisnyában alszik,meg felsőben.Nem csak ti vagytok így nyugodj meg,de nem különösebben szoktam rajta kiakadni,ha felébred akkor még kicsit betakarva hagyom,hogy ne csapja meg a hűvös,ja és az ő szobájában sincs meleg.

2011. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!