Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név a legszebb az...

Melyik név a legszebb az Arabella/Hajnácska/Leonóra közül? Vagy egyik se?

Figyelt kérdés
2008. febr. 2. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

nekem a 3 körül csak az Arabella tetszik, de attól függ, hogy mia vezetéknén

nekem most ami tetszik: Lilla, Dorina, Georgina :))

2008. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Én a Roxána névre esküszöm. nekem biztos ugy hivják a lányomat ha lessz majd.

De a Boglárka, Anna/Panna, Ilona, és a Ráhel. Nekem ezek a lánynevek nagyon tetszenek. és fiúnevet nem írok, mert szerintem nem azokra vagy kíváncsi:D

Amiket felsoroltál, azok közül szerintem a Arabella a Legszebb, csak nem lehet igazán, hogy becézni, de ennek ellenére nagyon tetszik.

2008. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

nekem mindegyikhez egy elég randa személy fűzödik..de attol lehet szép:

én na Jázminra és az Emmaára esküszöm:) ha fiu akkor Gergely:)

2008. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Az Arabella tetszik nekem, illetve a Leonóra helyett az Eleonóra. De ami még szerintem nagyon nagyon szép az a Kendra meg a Kloé.
2008. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az Arabella és a Leonóra jó,de a Hajnácska inkább olyan csúfolódás tárgyát képezheti majd később a gyerekek körében. Én azt is néztem,hogy ne legyen közel a névnap a szülinaphoz, ha ez segíta döntésben.
2008. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem igazán egyik sem jön be,de ha választanom kéne, akkor a Leonóra.
2008. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Arabella vagy Leonóra!A Hajnácska olyan,nem is tudom milyen!Nekem fiam lesz,de ha lány lett volna a Tamara (Tami) és a Dominika tetszett volna leginkább!Ezenkívül még a Lídia és a Martina jöhetett volna még szóba!
2008. febr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A Hajnácska semmiképp.
2008. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

Arabella - . Praktikus, mert internacionalis, nem hangzik hulyen semmifele csaladi nevvel.

Az a baj, hogy sokszor a szulok elhagyjak a jozan eszuket es olyan nevet adnak a szep magyar csaladi nevhez, hogy az ember esze megall!

En ismerek egy Arabellat. Bort keszit a vilag osszes tajan...ezert fizetik. Szep, sikeres es okos.

Hiszek abban, hogy a nev, magaban hordozza a gyermek jovojenek szerencses alakulasat.

Mi sokat gondolkodtunk. Lany nevet sokkal konnyebb valasztani, mint fiut. En imadom az Abigel keresztnevet de a ferjem szerint tul "uri". Most, hogy utodlasra kerul a sor, vegre megegyeztunk 1db fiu nevben ami ugyancsak internacionalis: Felix.

2008. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem az Arabella tetszik. Georgina es a Jasmine (Jazmin) is szep nevek.
2008. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!