Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! A párotok mennyire...

Anyukák! A párotok mennyire vesz részt a családi életben?

Figyelt kérdés
Sajna én néha úgy érzem,minthe csak a 2 gyerek meg én lennénk a családunk és ő mintha bele se tartozna...Keveset van itthon,este ér haza mindig és olyankor már fürcsi van, néha játszik a gyerekekkel-ha van kedve,de ennyi.Hétvégenként ált. mamáknál vagyunk,vagy ő akkor is dolgozik-ahogy ma is, elment már egy órája és nem tudom,mikor ér haza.A gyerekek is igényelnék az apjukat,ha itthon van szinte "le sem szállnak róla".Tudom,ő a pénzkereső,családfenntartó,de azért jó lenne,ha több időt tudna velünk lenni,nekem ebből már kicsit elegem van...
2011. febr. 26. 06:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Próbálna nem részt venni:-))))

Jó sokat dolgozik, de basszus uyganúgy az ő gyerekei.

Az iylen faszikat sosem értettem és az olyan nőket sem, akik hagyják.

2011. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nálunk (is) munkamegosztás van mind házimunka mind pedig a gyerkőccel kapcsolatban.Mindenben segít.A fürdetés azóta az ő reszortja mióta hazajöttünk a kórházból(2.5 éves a lányunk).

A mi most házat újjítunk fel,így a munkán kívül az is ő csinálja,mert én nem tudok pl.falazni:-) de a szobákat én festem ki,én találom ki a színeket stb.A szemetet mindig ő viszi ki és ő töröl port,mert én utálok.Porszívozás az változó.Mosást-teregetést nem adom ki a kezemből,főzni én főzök hétvégén,mosogatni én szoktam,ha kell,mert amúgy kaptam egy mosogatógépet.19 hónapos volt a lányom amikor visszamentem dolgozni.

2011. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én párom is mindenben segít.

3 műszakban dolgozik, de a fiára mindig van ideje. Ha délelőttös, akkor ő fürdet, meg hétvégeken is, délutános, éjszakás héten sajna nem tudja. Pelenkáz, öltöztet, etet, játszani-sétálni viszi (már várja, hogy foci meccsre is vihesse:D). Volt olyan, hogy én beteg lettem, felkelni sem bírtam, ő éjszakás volt, 2 óra alvás után felkelt és ő volt a gyerekkel.

A házimunkában is sokat segít, ablakot csak ő pucolhat (imádja), porszívózik, mosogat, felmossa a követ... Bevásárolni együtt szoktunk.

Tervezzük a kistesót, ilyen körülményekkel simán vállalom. :D

2011. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem is felér egy másik asszonnyal.De igaza van az egyik válaszolónak hogy az feleségnek is nagy szerepe van abba hogy a férj hogy alkalmaszkodik.
2011. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Apukák! A párotok mennyire segit levenni a felelosseget a vallatokrol?"


Mondjuk nem azert, de ebben a csajszik kevesbe segitenek. Es lehet, hogy ugy nez ki, hogy nem "segitunk", de kozben pont azzal segitunk, hogy a melon/vallalkozason/fusin toprengunk.


Es ha egy ferfi nem alszik, az lehet, hogy a stressztol van am. Ebben probaljatok meg segiteni a pasinak, es akkor szerintem partner lesz a tobbi dologban is.


"Es apukak? Milyen erzes, hogy a csupan a csaladfenntarto szerep a Tietek a gyermek szuletese utan?"

Vajon nagyon halatlan???


37F

2011. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!