Egy kis érdekesség!?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 19. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
ÉN ezt nem tartom normálisnak, inkább egy béranya vagy örökbefogadás.Az nem a gyereke lesz hanem a testvére.Hiába nevelik úgy.
2011. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár a cikkben nem írják, de szerintem nem a nagymama petéjét termékenyítették meg, hanem az anyukájét, és azt ültették be a nagymamába. Szóval a nagymama tulajdonképpen dajkaanya volt, amit nálunk sajnos nem engedélyeznek. Nincs ebben semmi rossz. Én is szülnék a lányomnak, ha arról lenne szó. Persze szigorúan az Ő petéjéből ami a férjétől van megtermékenyülve.
2011. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én még béraanya sem lennék.

Olvasom a cikksorozatot a Nők Lapjában és olyan fura, hogy benne növekszik valaki 9 hónapig, utána meg odaadja másnak.

2011. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen bennem is több fajta érzés keveredett miután elolvastam a cikket és elgondolkoztam ,lennék -e valamelyikük helyében.Nem tudom oda tudnám -e adni valakinek azt a babát akit 9hónapig a szívem alatt hordtam,még akkor is ha a lányom petesejtje.
2011. febr. 19. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:

14:16 vagyok. Utánam lévőnek üzenem:

Béranya, én sem lennék soha. Pénzért nem szülnék babát idegen párnak. De ha egy szerettemnek ezzel segíteni tudnék, minden további nélkül kihordanám a babájukat. Utána látni, hogy valóra váltottam a leghőbb vágyukat... kevés szebb dolog van ennél...

2011. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14:30

Én senkinek sem hordanám ki babáját, utána az , már semmi lenne olyan,mint előtte, nem tudnék nem gondolni a gyermekre, aki bennem növekedett, mégse az enyém, mert másnak adtam.

2011. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14:16

Persze, ezt embere válogatja. Ezért külföldön a béranyákat is nagyon alapos pszichológiai vizsgálattal "szűrik". Én érzem, hogy képes lennék rá, hogy a szeretteimen segítsek. Nem mint béranya, hanem mint dajkaanya. Sajnos van ilyen pár a családban, nagyon szeretem Őket, és hosszú évek óta járnak orvosról orvosra, de nem sikerül Nekik a baba. Ha lehetőség lenne rá, örömmel kihordanám az Ő babájukat. És nem lenne bennem az az érzés, hogy nem az enyém a baba, mert másnak adtam, hiszen soha nem is volt az enyém, nekem ahhoz a babához a világon semmi közöm sincs. Az unokahúgom, vagy az unokaöcsém. A terhesség csodálatos dolog, úgy meg egy külön csoda, hogy tudod, ezzel a szeretteid legnagyobb álmát váltod valóra, megszülheted a gyereküket. És mivel az anyuka petéje van megtermékenyítve az apuka spermájával, és tulajdonképpen csak egy sütő lennék, akiben elkészül a baba :) Persze ebben a témában senkit nem lehet meggyőzni az ellen oldalról. Ha valaki úgy érzi, hogy nem menne, akkor az nem változik meg. Mármint az érzés. Csak úgy leírtam... :) Szép napot!

10,5 hónapos kislány anyukája :)

2011. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen cikkeket várunk a facebook-os klubunkba is(GyK baba-mama klub).
2011. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!