Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen papírokat kell kapjak...

Milyen papírokat kell kapjak a Council-tól? Várjuk meg, míg megszületik a babánk?

Figyelt kérdés
Észak Wales-ben, Llandudnoban lakunk. A párommal voltunk bent és elmondtuk, hogy mi a problémánk. Az ügyintéző megkérdezte, mennyi a heti bevételünk, aztán fogta a számológépét és közölte, hogy nem vagyunk jogosultak. Semmi mást nem mondott, nemhogy egy papírt is ki kellett volna tölteni.
2009. febr. 13. 10:09
 1/2 Nikcsi ***** válasza:
Pontosan mi a kerdes? Milyen ugyben voltatok a council-nal?
2009. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talaltam regen itt egy kerdest amit en is elmentettem (igaz Anglia de szerintem Wales-be is igy van). Nagyon szepen leirtak benne mindent es ha rakattintasz az elso valaszban a link-re, beirod az adataidat akkor kidobja, hogy mire vagy jogosult es mindent gyonyoruen elrendez egy naptarba. Nekem nagyon sokat segitett. A masodik valaszt en irtam ott megvannak a segelyek meg a nyomtatvanyok is hozza:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2009. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!