Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiakaszt ez a csaj a teszveszr...

Kisnita kérdése:

Kiakaszt ez a csaj a teszveszről! Anyukák szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Vásárolt tőlem egy kiscipőt a fiának. A termék újnak volt hirdetve mert az is, ajándékba kaptuk, de nem használtuk csak állt a polcon mert kicsi lett a fiamra. Ugyan ez van a termékleírásban is. Ajánlottként akartam postázni, de vevő kérte, hogy az ő felelősségére adjam fel simán elsőbbségivel. Így adtam fel, hogy ne balhézzon. Néhány napot késtem a postázással mert közbe jött valami, a vevő rögtön arrogánsan lépett fel, én továbbra is kedves voltam, elnézést kértem és kárpótlásul küldtem egy kis ajándékot a másik gyerekének is, szóval szerintem tényleg rendes voltam és azon voltam, hogy az adásvétel rendben legyen. Meg is kapta a terméket és másnap írt, hogy problémája van mert észrevette, hogy a cipő hibás. Azt állítja látszik rajta, hogy használt és anyaghibát is észrevett, azt írta az anyaghibát az aukciós fotón is látni lehet. Én nem vettem észre rajta hibát, de ha ő látta a fotón, hogy hibás akkor minek vette meg? A másik, hogy követeli vissza a pénzét, közben a termékleírásban az szerepel, hogy a termékre nincs garancia én mégis azt mondtam rendben, vissza küldöm a pénzt ha előbb vissza küldi a cipőt. Szíven szerint nem venném vissza mert félő, hogy az anyaghiba már nála keletkezett, de most mit csináljak ha ennyire balhézik, én szeretném elsimítani az ügyet. Csak a jövőhéten tudnám visszautalni a pénzét, de ő most rögtön akarja és fenyegetőzik, hogy ír a teszvesz segédnek és kitiltat, stb. Holott szerintem nincs is igaza mert egyrészt a termék új volt, én semmilyen hibát nem láttam rajta, ha láttam volna feltüntetem, másrészt azt állítja a fotón látszik a hiba, harmadrészt pedig a termékre nem vállaltam garanciát. Hazugnak nevezett és arrogánsan lépett fel, nagyon rosszul esik mert én mindenkivel (vele is) kedves vagyok, megbecsülöm a vásárlóimat és örülök ha elégedettek. Úgy érzem át akar verni, ha visszautalnám a pénzét nem küldené vissza a terméket. Ezért azt mondtam neki, hogy amint megkapom a terméket vissza utalom a pénzét. Ti mit tennétek?
2011. febr. 9. 11:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

13.02 vagyok

még annyi, hogy azért is jelezd a teszvesznek a vitátokat, mert a nő ezek után tuti negatívan fog értékelni, és képzeld én úgy jártam egyszer, hogy egy vevő hasonló helyzet miatt adott negatívat, majd egy haverja leütötte egy termékemet egy álprofillal és az is negatívat adott, és engem tiltottak le... És azóta is hiába írogatok, mert hamarabb kellett volna.

Nehogy te is így járj, jobb megelőzni az ilyesmit.

2011. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Jól meg jártál, milyen szemetek vannak :S

Írtam a teszvesznek nagyon kíváncsi vagyok mit írnak vissza. A vevő egyébként még mindig nem hagy békén, most fotókat küldött a cipőről, az egyik fűzőjéről le van szakadva a műanyag borítás. Hát az tuti, hogy én nem így küldtem el! Egyébként a fűzők be vannak kötve, én pedig nem bekötve küldtem, szóval tuti, hogy ő tépte le róla vagy véletlenül vagy direkt és most azt hiszi ezzel majd visszakapja a pénzét. :@ Elképesztő!

2011. febr. 9. 15:05
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már elég öreg róka vagyok a TV-en,de biztos,hogy nem hagynám magam.Neked vannak fényképeid a cipőről,az a Te bizonyítékod.Írj a Tesz-nek.Jelezd,hogy zaklat,fenyeget.A pénzt pedig vissza ne küldd!
2011. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Végül feladta. Rájött, hogy nem vagyok hülye és a teszveszt nem fogja érdekelni a dolog. Írt egy se keze-se lába negatív értékelést én meg rákontráztam. Hát van ilyen... Nehéz őket kiszűrni az biztos...
2011. febr. 9. 18:17
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
bár már ahogy olvastam vége a sztoridnak, de érdekelne a cipő képe, amit ő nem úgy kapott meg.. most már marha kíváncsi vagyok erre a cipőre..
2011. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Látom nagyon érdekel :)

Ugyan ez csak baba méretben

[link]

Itt van a konkrét cipőcske: [link]

2011. febr. 9. 21:38
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is van egy hasonló vevőm, megírnád a felhasználónevét, hátha ketten már elérnénk valamit, egyébként is kíváncsi lennék, hátha engem is ő akar átverni. Köszi!
2011. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem akarok szemét lenni, nem szeretném lejáratni a csajt, ezért ide nem írnám ki ha nem gond. Viszont privátban megírom neked. Írj privátban és ha meglesz a címed dobok egy üzit. :)

2011. febr. 10. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!