Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok rendelni a teszveszr...

Szoktatok rendelni a teszveszről babaruhákat? Általában igaz amit leírnak az eladók? Az 1 ft. -os aukció azt jelenti, hogy ha 10 ft-nál megáll, akkor annyiért az enyém pl. egy ruhacsomag? Egy ember többször is licitálhat ugyanarra a termékre? Köszi.

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg az eladó minősítéseit, ott általában részletezik milyen az áru minősége, mit tapasztaltak.

Én évek óta használom, még nem ért csalódás. Ha 10forintért sikerül megszerezned, akkor annyi az ára. Ha túllicitálnak, licitálhatsz megint.

2009. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én szinte az összes ruháját a gyerkőcnek onnan vettem, és amiket kinőtt, ott adtam el

az elején egyszer-kétszer sikerült nagyon gagyit venni, ami a kukában landolt (nem 1 ft-os volt)


nézd meg a képen alaposan a ruhát, ha homályos a kép, én inkább nem is licitálok, megyek tovább

általában egy eladótól először kevesebbet veszek, ahogy olcsón kijön a postaköltség, és ha beválik, tetszik, akkor később is rendelek tőle - van 3-4 kedvenc eladóm, akiktől rendszeresen vásárolok, mert tudom, hogy csak jó minőségű, szép, tiszta ruhát tesznek fel licitre


én is szoktam 1 ft-os aukciót indítani, főképp azért, mert ha már valaki akár 1 ft-ért is megvesz tőlem valamit, akkor általában több mindent vesz mellé normál áron, mert ugyanabba a postaköltségbe belefér

sajna az 1ft-os aukció azonban gyakran azt jelenti, hogy nem annyira szép állapotú már a ruha - de ezt külön jelzik a leírásban (pl finoman fogalmaz és azt írja: inkább otthonisnak ajánlom, játszósnak még tökéletes stb)


végeredményben szerintem mindenképp megéri, mert a bolti árak töredékéért vásároltam rengeteg babaruhát a fiamnak, és gyakorlatilag már ingyen van neki a ruha, mert amit kinő, én is eladom, és azon veszek újakat

2009. szept. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok minden t vettem már a teszveszről,főként a gyerkőcnek.Szerencsére eddig nem ért csalódás!

Akkor lehet mondjuk 10 ft-ért tied a termék ha nincs feltüntetve,hogy "a minimálárat még nem érték el".

Igen egy termékre többször is licitálhatsz.Autómatikus licit van,ami azt jelenti,hogy ha nem tudsz gép előtt lenni akkor beütöd,hogy max,mennyit adnál az adott termékért,és a gép autómatikusan licitál helyetted addig ameddig a licited "kitart".De persze csak akkor ha valaki még rajtad kívül licitál,ha szerencséd van akkor nem!

Remélem elég érthető voltam!

Amúgy a többi dologgal egyetértek az előttem írókkal!

És még egy fontos!Inkább többször kérdezz az eladótól mint,hogy csalódjál!

2009. szept. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2009. szept. 28. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is tesz-veszes vagyok,még annyit hozzá fűznék a licithez,h ha pl.Te max.500 ft-ot adsz azért a termékért,de a licit megáll mondjuk 350 ft-nál(mert senki nem ad érte többet),akkor neked a 350 ft-ot kell kifizetned,nem az 500-at.Én is sok 1 ft-os aukciót indítok,és általában mindig felmegy pár száz ft-ra az ára.De ha nem,akkor se történik semmi,másik terméket is szoktak mellé vinni.
2009. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!