Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aprilisban szulok. Ugy hallott...

Aprilisban szulok. Ugy hallottam nem hasznalhatok parfumot a pici mellet. Ez igaz? Meddig? Mit ajanlotok helyette?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elso gyerek, mi? Nyugi aprilis vegen mar egy zuhanyozasi lehetosegnek is orulni fogsz:)
2011. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én sem használtam, hogy a baba inkább a saját illatomat ismerje meg. vagy nagyon gyenge enyhe stiftet, hogy azért büdös se legyek :)
2011. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, igen, az erős illatú parfümök, dezodorok megzavarhatják a picit, hiszen az ő szaglásuk még nagyon jó és az anyát eleinte az illatáról ismerik fel. Próbálj valami enyhébb illatú hintőport vagy golyós dezodort, ezek általában nem okoznak gondot. Otthonra meg inkább semmit... napi többszöri zuhanyzás.
2011. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hehe, ez mennyire igaz :D Észre se vettem, ha nem fésülködtem 2 napja :D Bukós, extra sírós volt a fiam.


A kérdésedre visszatérve: igen, zavarja a babákat a parfüm. Őt a te saját illatod nyugtatja meg, a mesterséges anyagok ingerelhetik. A fiam az agyonpacsulizott anyósom ölében folyton ordított, anyukámnál, aki abszolút nem használ parfümöt, bebújt még egy évesen is a karja és a melle közé és elaludt :D

2011. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze stiftet, golyóst használj nyugodtan, de abból is próbálj meg kevésbé tolakodó illatút választani.
2011. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2011. febr. 7. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:

En ugy hasznaltam mint korabban. Ha mentunk valahova (ami mondjuk nem a jatszoter es nem a kozert), akkor hasznaltam parfumot, ha otthon voltam nem hasznaltam, kiveve, ha mondjuk a ferjemet leptem meg egy finom vacsoraval amikor a gyerekek mar aludtak. Akkor csinosabban feloltoztem, sminkeltem es hasznaltam parfumot is.

Ebbol nalunk semmi gond nem volt.

2011. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem csak a babát, de téged is zavarni fog mindenféle illat - legalábbis a legtöbb anyukával ez van. Nekem sokáig eszembe sem jutott, hogy be kellene fújnom magam. Megéreztem egy erősebb parfümöt, és már fordult is fel a gyomrom. Pedig terhesség alatt nem volt hányingerem, nem hánytam, de valahogy a szagok szülés után mégis zavartak. Most már időnként befújom magam, főleg ha megyünk valahová - de már 16 hónapos a kisfiam.
2011. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!