Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak nekem unalmas, hogy...

Csak nekem unalmas, hogy mindig kérdezgetik, kinek van már meg a gyes, meg ilyesmi?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, hogy miért kell kismillió kérdést feltenni ezzel kapcsolatban, hiszen annyi minden befolyásolja, hogy az szinte hihetetlen.

Néha az az érzésem van, hogy csak azért szültek némelyek gyereket, hogy kapjanak ilyen jellegű támogatást, és ez elborzaszt. Értem én, hogy sokaknak égető szüksége van rá, de akkor is; előbb jön, ha folyamatosan kérdezgetjük?

Ha valaki nem ért egyet velem, nyugodtan mondja el, magyarázza meg, hogy miért nem, és ugyanúgy megy a zöld kéz, ha nem bunkó stílusban válaszol.


2011. febr. 4. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is irto unalmas,kellene ennek egy kulon kerdeskor szerintem.
2011. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van sok mindentől függ százféle bank létezik és ezen is múlik.


Abban viszont nincs igazad hogy sokan gyerekkel is hónapról hónapra élnek és mivel pont úgy számolják hogy akció van mennének venni pelenkát meg még ami kell de nincs miből az nagyon zavaró mondhatnám hogy frusztráló.


szóval én is megértem aki kérdezi mert türelmetlenek de ez az oldal erről is szól.

2011. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nigra ***** válasza:
100%
Most viszont azért is megy a kérdezgetés, mert a MÁK még nem adta ki az utalási időpontokat, és mindenki csak találgatni tud, hogy hol, mikor utalják, mert megyétől is függ. És sajnos igen sokaknak égető szüksége van rá, hisz a fizetések is 8.-a körül érkeznek. A kérdezgetés szerintem azért van, mert ha valaki már megkapta, akkor akik még nem, ők is reménykedhetnek és a remény ad talán egy pici nyugalmat is. Legalább levezetik így a feszültséget és nem a babáikkal türelmetlenek.
2011. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is unalmas:-)))
2011. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

totálisan egyetértek veled. De ez ma Magyarország, a pénzügyi dolgok ismeretében a legutolsó helyen állunk az EU-ban! Ugyanis, az utalások időpontja mindig ugyanaz, nem az van hogy egyik hónapban így, a másikban úgy utalgatnak, csak sokak sajnos nem állnak olyan értelmi szinten, hogy ezt felismerjék.

Abban pedig nincs igaza az egyik válaszolónak, hogy azért van a sok kérdés, mert még nem hirdette ki a MÁK az utalások időpontját, mert minden hónapban van ilyen 234 db kérdés!

2011. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nigra ***** válasza:
100%
akkor elnézést, én nem rég óta gyikelek :S
2011. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, mentek a kezek :)
2011. febr. 4. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

pár napja én is kérdeztem nekemezeket írták:Dszép napot

2011. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem nincs igazad, biztos van olyan akinek nagyon fontos hogy mikor érkezik a gyes, mert annyira be van osztva a pénz náluk

az meg egy jó nagy hülyeség hogy akik itt kérdezgetik a gyest, azért szültek gyereket hogy kapjanak ilyen támogatást. Barátnőmnek 2 éves múlt a gyereke így csak gyest kap már, és nekik is számít hogy mikor jön a pénz, pedig a férje jól keres, de van lakáshitelük meg egy nagyobb gyerekük is.

2011. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!