Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvállalnátok úgy egy munkát,...

Elvállalnátok úgy egy munkát, ha már terhesek lennétek, de még nagyon az elején jártok?

Figyelt kérdés
Lehetséges,hogy most kapok egy munkát, de eddig a baba projekten voltunk, és még nem tudom,hogy sikerült-e a baba vagy nem. jól jönne a pénz, és akkor nem csak gyes-re lennék jogosult, ha dolgoznék pár hónapot ( a gyed-emhez, csak 20 nap kellene már amúgy). Ti elvállalnátok?
2011. jan. 27. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném, hogy milyen jellegű a munka?
2011. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pontosan még én sem tudom, az egyik ismerősöm segít benne, de irodai, az biztos.
2011. jan. 27. 17:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Én elvállalnám. Simán lehet terhesen dolgozni, és azért az se mindegy, hogy gyed vagy gyes.
2011. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is elvállalnám! (Bár irodai munka nem az én természetemhez való) de te vállald el.

Mert ha mondjuk csak következő hónapban sikerül a baba,de nem mered elvállalni,akkor se jársz jobban.És igen,az irodai melót biztos lehet sokáig csinálni.(ismerősöm adminisztrátor volt és a 34.hétig dolgozott)

2011. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kisnita ***** válasza:
Simán elvállalnám. Én idősek gondozását (házi gondozás és idősek klubja) is elvállaltam terhesen és semmi baja nem lett tőle a babámnak, pedig pelenkázni meg fürdetni is kellett.
2011. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Így kicsit megnyugodtam.

2011. jan. 27. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Elvállalnám. Én a 26. héten mentem táppénzre, pedagógus vagyok, simán tudtam dolgozni.
2011. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a 34. hétig dolgoztam szintén irodai munka.

Viszont úgy elvállalni egy munkát, hogy tuduod, terhes vagy, de nem szólsz előre az elég nagy kib...ás a munkáltatóval.

2011. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne nagy kib.szás a munkáltatóval? A tgyást, gyedet nem ő fizeti, a munkát meg a kérdező is el fogja végezni, vagyis csak később kell új embert keresnie. Ez a munkáltatónak plusszal nem jár, csak a kérdező jár jól.
2011. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. jan. 28. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!