Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én jártam így? Vagy van...

Csak én jártam így? Vagy van itt még valaki? mit tennétek ha a helyemben lennétek?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyok együtt.Szeretjük egymást, de mielött teherbe estem2009 nyarán volt egy nagyon nagy vitánk..úgyvolt hogy szétmegyünk, én akkor eljártam szóraklozni is, egy haverom jó barátja folyamatosan kereste a társaságomat..egy idő után énis az övét..nem voltam szerelmes belé, csak egyszerűen megbolondítja a szívemet amikor rá gondolok...aztán kiderült hogy babát várunk a párommal, nagy volt az öröm el is felejtettem azt az időszakot, sokszor láttam a városban, de sosem beszéltünk!egyszer üzent hogy most lett igazán nőies az alakom szülés után..Tegnap pedig amikor kimentem a ház elé akkor jött ki a szomszédból..szörnyű volt..a szívem dobogott a lábam remegett..és egyszerűen furcsa ezt érezni..Másrészről pedig a párom a mindenem és a fiam!!!Tehát nem tudom hová tenni ezt, más esetleg járt így?hangsúlyoznám hogy semmi nem volt köztünk!csak beszélgettünk.Úgy érzem magam néha mint egy buta kamaszlány:)
2011. febr. 23. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy, ennyi :-))))))
2011. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak felkavart az emlék! Ha szereted a párod, akkor nem erőltetted, és megmondod, hogy ne haragudj, de nem!
2011. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerelmes??:D ááá:)

2. kinek mondjam hogy ne haragudj de nem?nem beszéltem vele..csak köszöntünk!:)

2011. febr. 23. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudatosan, ésszel le lehet győzni ezeket a gondolatokat. Tereld el a figyelmed a dologról, ne fantáziálj a másikról, összpontosíts a férjedre. Ez szerintem nem szerelem, csupán egy új dolog néha érdekesebb tud lenni. Ez zavart meg picit, szerintem csak erről van szó.
2011. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dettó.szintén igy voltunk mi is,csak én nem jártam el sehova.a munkahelyen ismerkedtem meg egy nálam 15 évvel férfival.nagyon jókat beszélgettünk.én sem voltam belé szerelmes ,csak megbolondított egy kicsit(na jó nagyon).aztán terhes lettem a fiammal,eljöttem tp-re.a tp alatt találkoztunk néha mikor vittem a táppénzes papírt.ha volt ideje mindig beszélgettünk.mire szültem,ő már nem dolgozott ott,igy azóta nem láttam.ennek már 1,5 éve.szerintem biztos felkavarna ha látnám,ha ugy lenne biztos beszélgetnénk is,de ennyi.van egy imádnivaló fiam,egy szerető férjem akit imádok.
2011. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!az a baj hogy én fejben nemtudom eldönteni a dolgot:( Ma hívott a barátnőm(szomszéd) hogy tegnap este beszéltek rólam...azt mondta neki a "szívembolondítója" hogy nagyon megbánta, hogy nem hamarabb találkoztunk, mert akkor lehet most az övé lennék:) nem hinném, de azért aranyos:)...meghogy nagyon szeretett volna átjönni megnézni minket:D azthiszem az önbizalom fröccs nemártott:)
2011. febr. 23. 23:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Hali Kerdezo!

Hat...nekem is volt "hasonlo kalandba" reszem.

En 20 evesen szultem a fiamat, akkor mar hazasok voltunk 1 eve a ferjemmel O 8 evvel idosebb nalam.

Nekem O elotte volt egy 4 eves kapcsolatom. Azt a sracot nagyon-nagyon szerettem es O viszont engem. Viszont nagyon fiatalok voltunk a konfliktusainkat nem tudtuk kezelni es sajnos tonkre ment a kapcsolatunk. Vegul en mondtam ki azt,hogy: vege. Eleg csunyan osszevesztunk es szetmentunk. Akkor meg mindketten szerettuk a masikat. O neki volt nehany alkalmi kapcsolata nekem meg egy 9 honapig tarto volt de nem szerettem a sracot mert kozbe is a volt pasimat szerettem. Aztan osszejott O is egy lannyal akivel a mai napig egyutt vannak. Aztan en megismertem a ferjemet, eleg hamar megkerte a kezemet, ra egy evre megvolt az eskuvo es kikoltoztunk kulfoldre. Szinte azonnal jott a fiunk pedig nem volt tervbe veve. Nagy volt a szerelem a ferjemmel (es meg most is tart).

A fiunk epp a volt baratom szulinapjan szuletett :)

O akkor irt egy uzenetet amibe gratulalt. Az volt az elso eset a szakitasunk ota,hogy "szoltunk" egymashoz.

Aztan 1 eves volt a fiunk mikor egyszer chaten elkezdtunk beszelgetni. Ezt tobb beszelgetes kovette. Sok mindent megtudtunk egymasrol abbol az idobol mikor nem beszeltunk egymassal.

A lenyeg,hogy meg mindig nem tudta rajtam tul tenni magat. Furcsa volt,hogy mindig hallottam a pletykat,hogy eljegyezni keszul a baratnojet de mar 2 ev is eltellt es nem tortent semmi. Akkor kerdeztem ra...es akkor vallota ezt be. Azt is elmondta,hogy segitseggel volt kepes megmaradni a szakitsunk utan. Nagyon osszetorte. Vegul elmondta,hogy ha elolrol kezdhetne mindent mashogy csinalna es nem hagyna elmenni engem.

Most mar honapok ota nem beszeltunk mert tiszteletbe tartjuk egymas kapcsolatat es nem akarunk tisztessegtelen dolgokhoz folyamodni es ezek a beszelgetesek mindkettonket melyen felkavartak erzelmileg.

Egy biztos: mi sosem fogjuk egymast teljesen elfelejteni.

Mult ejjel is rola almodtam, nem is akarmit...:)


Ennek ellenere a ferjemet szeretem es sosem csalnam meg semmi penzert sem.

De attol,hogy anyukak lettunk attol meg ugyanazok a nok maradtunk es errol se te se en nem tehetunk. Hiszen az erzeseinket nem vagy csak nagyon nehezen befolyasolhatjuk.


Bocsi,hogy ilyen hosszu lett :)

2011. febr. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!