Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányadik héttől szokták nézni...

Hányadik héttől szokták nézni a terhességi vizeletből, hogy van-e benne fehérje?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vizeletvizsgálat a 12. héttől van - terhesgondozás- ott nézik hogy genny, vér, cukor és fehérje van-e benne szóval úgymond az elejétől figyelik.
2011. jan. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő nézi, nálunk már az első alkalomra vinni kell vizeletmintát.
2011. jan. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nálunk a védőnő még csak nem is hallott róla, hogy neki ezt nézni kéne.

Mivel nézi?

2011. jan. 18. 08:44
 4/12 A kérdező kommentje:
és,akkor minden hónapban viszed és nézi?
2011. jan. 18. 08:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk (BAZ megye) már az első alkalommal is kellett vinni vizeletet és utána is. Fehérjét, cukrot tuti nézett, plusz még más egyebeket is amire már nem is emlékszem. A végén már amikor hetente jártam akkor is mindig vinni kellett.
2011. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Patikában kapható vizeletvizsgáló tesztcsíkot használnak. Nem jártam hozzá túl gyakran, így csak azon a 4 alkalmon nézte :) De. a laborvizsgálatokkor is mindig néznek vizeletet is.
2011. jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kezdetektől, és minden egyes alkalommal. Vagy vittem vizeletet, vagy ott produkáltam, de ez soha nem maradhatott el. Nagyjából kettő hetente találkoztunk.
2011. jan. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam (Pécs) a 12. héttől kezdve minden egyes tanácsadáson nézte a védőnő.
2011. jan. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam is nézte már az első alkalommal is. Én nem vittem vizeletet, így adott egy poharat és elküldött pisilni.

Az orvosom külön felhívta a figyelmemet, hogy minden hónapban nézessem a védőnővel. Nem csak fehérjét néz, hanem ha jól tudom cukrot és vért is.

2011. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk már a legelső alkalommal nézte, az a 8. héten volt. Akkor ott kellett pisilni pohárba, és mondta a védőnő, hogy innentől kezdve mindig vigyek majd magammal mintát.
2011. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!