Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miket eszik 11 hónapos babátok?

Miket eszik 11 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Ti főztök vagy kap üvegeset is? Esetleg azt eszi már amit ti? És desszertnek miket kap?
2011. jan. 16. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam azt ette, amit mi. Kivéve brassóit például, mert az neki még túl olajos. Desszertnek semmit sem, mert nem szereti se a csokit, se a sütit, egy sima natúr joghurtot többre értékel.:) Üveges kaját akkor kap, ha utatunk valahová. 15 hónapos múlt nemrég.
2011. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem csípőset, nagyon fűszerest és zsírosat főzök akkor azt eszi amit mi. De amúgy én általában külön főzök neki, mindig frissen. Szerencsére mindent megeszik, nem válogatós.

Reggeli: tejpép+tápszer, de bevezetem nála a tejitalt.

Tízórai: gyümölcs, joghurt/túró/keksz vagy bébiétel gyümölcsös

Ebéd: főzelék

Uzsonna: Főzelék vagy kalács, virsli, csirkemell sonka stb.

Vacsora: tejpép+tápszer, de hamarosan leváltja a tápszert a tejital.

Desszert: babadesszert(nestlé), de ha sütök sütit, akkor abból is eszik.

2011. jan. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Szóval akkor már majdnem mindent kap. Nem válogattok tejtermékek, lisztes, tojásos dolgok között? Vagy van egyáltalán a "nyers" tejen kívül más amit nem kap a babátok 11 hónaposan? Mennyire eszik darabosat?

2011. jan. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!