Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kell az alatt érteni,...

Mit kell az alatt érteni, hogy nem rendezett a jogviszony?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiamat elvittem a kórházba, könnycsatorna átfecskendezésre és ott mondta a doki, hogy a gép azt írja ki, hogy a kisfiamnak nem rendezett a jogviszonya. Gondolom, ez rám értendő! Nem mertem rákérdezni, hátha hülyének néz! De mitől van ez? Én egyébként munkanélküliként estem teherbe, de fizetem a tb-t. Vagy nem erről van szó? Légyszi világosítsatok fel! :)
2009. jan. 31. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarta mondani, hogy a kisfiadnak nincs tb-je. Rendeztetek neki taj kártyát?
2009. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, van TAJ kártyája!
2009. jan. 31. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:

én azt gondolom hogy ha neked nem volt munkaviszonyod,és magad után fizeted a tb-t akkor a fiadnak se jár,mert neki

utánad jár,de mivel nem voltál biztosított amikor szültél így neki is fizetni kell "maga" után..

lehet hogy nem így van,de én erre gondoltam amikor elolvastam a kérdésed.

szerintem hívd fel az OEP-et és kérdez utána

2009. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ez mikor történt?? Mert azt hiszem hét elején modták a TV-ben, hogy meghibásodott a rendszer és nagyon sok embernek ezt írta ki a gép.
2009. febr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fél évig nem tudtam "igénybe venni" a TAJ kártyámat,mert azt dobta ki a gép,hogy kivándoroltam.Vicces volt mikor a (már bocsánat) butácska kartonzós hölgy közölte velem,hogy kivándoroltam.Hiába bizonygattam neki,hogy ott állok előtte,csak hajtogatta,hogy kivándoroltam.Úgyhogy csináltathattam másikat,pedig 18 évig azt használtam,és minden rendben volt.
2009. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!