Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fruzsina név aranyos? A...

Fruzsina név aranyos? A fiúnak pedig Balázs?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 15:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
A Fruzsina nekem sem tetszik,a Balázsból sztem is sok van.
2009. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Engem is Fruzsinának hívnak, de nem hinném hogy felnőtt korban ne állná meg a helyét!
2009. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

En is Fruzsina vagyok, es egyetertek az elottem szoloval.

Egyebkent pedig egesz jo, mivel sokfele keppen lehet becezni: Fru, Fruzs, Fruzsi, Fruzsici stb.

De amugy a Fr es a zs engem is zavar egy picit, bar az nemigazan tudom megmondni, hogy miert.

2009. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

az én nevem is Fruzsyna...

és engem fruktóznak hívnak néha XD

am sztem jobb mint az ilona meg a maris... 8-)

kíváncsi vagyok akik fikázzák a fruzsi nevet h hívják őket.. -.-"

2010. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
a fruzsina szerintem is szép név.:D nekem egyetlen bajom vele hogy pont újévkor van névnapja.. mitmond majd a barátainak 15-20 évesen névnapján.? gyertek menjünk el igyunk meg egy ásványvizet.:D:D jo bocsi.. amugy tényleg szép név én ezt adnám a gyerekemnek. a balázs már annyira nemtetszik de lehet csak azért mert a szomszédom balázs éshát én nemszeretnék magamnak ilyen gyereket. :/ de a fruzsina igenis szép név és nem piperkőc!
2010. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ja, tényleg, újévkor van a névnapja... nem lennék a helyében!
2010. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Itt Szerbiában ahol lakom nem igazán ünnepeljük a névnapokat!Tehát az mindegy,hogy mikor van!
2010. jan. 13. 23:36
 18/19 anonim válasza:
Hat nemtudom mire fel mondjatok, hogy "nem lennetek a helyeben", de nekem eddig meg sose volt gondom ezzel, hogy ujevkor van a nevnapja. Nekem meg ugyan jo erzes, mikor jonnek boldog ujevet kivanni a barataim, es kozben nevnapot is koszontenek nekem. Nagyon jo. Egyebkent lehet nem is tudna senki a nevnapomrol, mivel azt nemigen szoktak tartani. De igy vegulis olyan mintha egy bulit szerveznenk egyben a nevnapom alkalmara is. Szerintem tokjo. :)
2010. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én is Fruzsi vagyok a báttyám pedig Balázs.Szerintem nem piperkőc és nem is rossz hogy újévkor van a névnapom.:D Én szeretem ,mert nem mindenkinek ez a neve és mégsem annyira különleges, hogy mindenki megjegyzi ,hogy még sohasem hallotta.A Balázs is szép és azzal sincs semmi baj.Bár ha hívnak hogy Fruzsi vagy Bazsi ,akkor néha én is válaszolok,amikor nem kéne.:D
2010. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!