Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Testvérfellépőt használ...

Testvérfellépőt használ valaki? Tudtok típust javasolni?

Figyelt kérdés
Sokat fogunk babakocsizni.A lányom 4 éves, elég magas 22kg.Szeret és tud is sétálni, de ha ügyet intézek, vagy csak szimplán fáradt akkor jó lenne egy fellépő.Tapasztalatok?Nem akadályoz a babakocsi tolásban, hogy ott van az a plusz vmi?
2011. jan. 4. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen dilemmában vagyok. 3 éves lesz a nagyobb,mikor újra szülök és én is vennék egy fellépőt,de a környezetemben senki nem használ ilyet.
2011. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nézegettem a vaterán a litaf márkájút, merta csajos azt mondta, hogy anya olyan kellene, hogy én is le tudjak ülni...olyan 25 kg-t bírnak.A leány meg 22 kg most.Hááát, nem tudom-ráadásul, nem is olcsó.
2011. jan. 4. 11:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen átlag 20-25 ezer körül vannak.
2011. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

mi használunk testvérfellépőt, ilyen: [link]


Az én lányom 2 éves, 13,5 kiló, ruhában, pelenkában még több. A babakocsink hatalmas, amolyan hintó forma, nagy kerekekkel, nagy fekvőfelülettel, szerintem elbírna még egy lovat is (olyasmi, mint egy bergon babakocsi).


Viszont eléggé kényelmetlen a testvérfellépő. Ha odaáll a lányom, lehúzza teljesen a kocsit, hogy nekem le kell hajolnom, hogy elérjem a tolókart. Mivel ott áll, nehezebb is tolni az egészet, főleg, ha még egy bevásárlás is a kocsi aljában van. Ráadásul lépni is alig bírok tőle, normális lépéseket nem is bírok, hanem csak kicsiket, különben rugdosnám a kocsit.


MIndezek ellenére szeretem a testvérfellépőt, mert ha sietünk, akkor feláll oda a lányom, és tudunk haladni. De ha nem sietünk sehova, akkor fel se rakom (könnyen le lehet pattintani).


De én 4 évesnek nem ajánlanám, gondolom ő már tud sietni is és gyalogolni is, ráadásul nagy a súlya (mármint a testvérfellépőhöz), talán még a babakocsi is felborulna tőle.

Úgyhogy szerintem ne vegyetek, mert utálni fogod.


De ez az én véleményem. Legjobb lenne, ha ki tudnád valahol próbálni.


Egyébként én nem akartam testvérfellépőt (22 hós volt a lányom, mikor született a pici), csak ajándékba kaptuk.


Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen én is ettől félek, hogy a 22 kg-mal még rááll,akkor kész.Nekünk is nagy babakocsink van, nagy fújtatható kerekekkel, de attól is tartok, hogy lépni se nagyon lehet tőle.Akkor passz, nem tudom mi lesz, mert tényleg nagy távolságokat teszünk meg-anyukámék vagy 3 km-re laknak és az azért oda-vissza egy 4 évesnek sok-pláne az én tempómban.
2011. jan. 4. 14:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Litafot ne vegyél nem jó!!!Nekem volt.

L.Rossit vettünk 30kg is jó.Jó a rugózása komolya darab és 6000ft-t vettem.

2011. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jaj, köszi!És erre is le lehet ülni?Rákeresek, de gondolom nem az új ára ennyi.
2011. jan. 4. 15:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem.Jónak tűnik, mintha keskenyebb is lenne, mint az ülőkés, meg ez 30 kg-mot bír.Kifejtenéd bővebben, hogy miért nem szeretted a Litafot-a szafarisat néztem, ami rugós.Jó, hogy van tapasztalatod.Köszi előre is
2011. jan. 4. 15:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Az új ára 14 e ft, az sem gáz annyira de felesleges újonnan megvenni.Az ülőset azért vettem meg mert féltem hogy majd az állásban elfárad.De nem, sőt szeret rajta állni.Akkor az ülőrésze hiába van rögzítve rendesen, ha bukkanóhoz érsz elmozdul, a gyerek pofára esik.A fellépő ahhoz a babakocsikhoz a legjobb aminek a fogója nincs egybe, mert a gyerek könnyebben bír kapaszkodni.Ja és a litaf nem univerzális!Nekem lapos könnyűvázas babakocsim van és ahhoz nem jó.az l.rossi nagyon jó!
2011. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ment a pozitív.:)
2011. jan. 4. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!