Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megint eltűnt egy kérdés,...

Megint eltűnt egy kérdés, (szmog és cigi közötti összefüggés) vagy csak én vagyok számítástechnikai analfabéta?

Figyelt kérdés
Feltett valaki egy kérdést azzal kapcsolatban, hogyha teherbe esik egy nő, akkor már nem is ül ugye autóba a szmog miatt. Válaszoltam rá, és le is lettem pontozva. Most keresném a kérdést, és nem találom. Akik válaszoltak, azoknak is eltűnt? Nem tartom korrektnek, hogy feltesz valaki egy kérdést, válaszolnak rá olyat, ami nem tetszik, lepontozódunk egy páran, majd eltűnik minden...
2011. jan. 3. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is eltűnt. És ahova linkeltem, már ott sem nyílik meg szóval törölték.

Én se tartom korrektnek, hogy törölték.... olyan jól mulattam rajta :)

Le kellett volna mentenem...

2011. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bevallom, hogy én is jól szórakoztam a kérdés kiírójának kommentjein, és épp a férjemnek akartam megmutatni, mikor már nem találtam. Bár azt nem értem, hogy miért lett eltüntetve. Oda a nevetés :)
2011. jan. 3. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
azt hiszem törölték a kérdést, mert a válaszok elég támadóra sikerültek, szerintem a kérdés nem rossz, csak ez nem egy olyan téma amit érdemes feszegetni, mert a mai tömegközlekedés nagyon gáz :(
2011. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a kérdés kiírójának a válaszok támadóak voltak, de szerintem semmi támadó nem volt a válaszokban. Ennél sokkal durvább válaszokat nem tüntetnek el. Minden esetre valóban nem Magyarországon kellett volna feltenni ezt a kérdést, hiszen szörnyű a tömegközlekedés. Főleg Pesten.
2011. jan. 3. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előbb olvastam egy kérdést, ami szintén arra vonatkozott, hogy hová tűnt az általad említett kérdés. Azt sem találom, pedig az előbb tették fel.
2011. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!