Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes anyukák megnéznétek?

Teszveszes anyukák megnéznétek?

Figyelt kérdés
Most, hogy összetársultak a vaterával, minden héten küldenek "számlád kiállításra került" címszóval levelet. Legutóbb 30 ft-ról, előtte 340 ft-ról. Most akkor minden egyes levél után utalgassam a pár ft-ot? Régebben évente egyszer küldtek összesítőt, és meg volt adva a határidő is, amíg be kellett fizetni, most nem írtak semmit(Egyébként azt hiszem a múlt hónapban fizettem ki az addigi összeget) Tudtok erről a változásról valamit?
2011. jan. 3. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Teszvesz tag voltam. December 21 után valamikor teljesen megszüntem létezni szerintük. Egyszerűen kitöröltek, elveszett a regisztrációm, és az értékeléseim. Egy nagy kalap kaka lett az egész.

2011. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én is kaptam 2kis összegű számlát most. átutalom majd egyben.

volt h két hoig nem fizetem kia számlát nem lett semmi. most ezt kifizetem, de nem adok el többet ott az tuti. tök gáz az egész szerintem is.meg az sem tetszik h hetente zaklatnak a levelekkel h értékeljem az adásvételt :S majd ha akarok értékelek és kész.

2011. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Hibás a számlázási rendszerük. Jelenleg most ott tartunk, mert én már hülyére magyaráztam és reklamáltam nekik, hogy...


- kiállítottak egy számlát, amin terhelések vannak

ezen a számlán nem vették figyelembe, ha módosítottál az aukción, tehát nem volt visszatérítés, így duplázódtak vagy triplázódtak is akár (ahány módosításod volt az adott terméken) a díjak


- most kiállították a második számlát, ezen vették figyelembe a visszatérítéseket és az esetlegesen felmerült plusz díjakat


nekem volt 4958 forint majd szívinfarktust kaptam, most jött -2075 forintos tehát én a különbözetet fizetem be, de majd csak egy-két nappal előtte, mert bár most jó nálam a saját nyilvántartásom szerint is, de ki tudja mit sz@rakodnak még vele

2011. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én vaterás vagyok :) de még az összeolvadás előtt is így ment a vaterán, mindig küldtek számlát, nem csak évente egyszer
2011. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem az októberben befizetett számlát(amit rendeztem,akkor egy dolgot adtam el)pót díjakkal újra akarják fizettetni!október,november,december hónapról van szó!!Holott elutaltam és nem is vásároltam és nem adtam el semmit!:((( Felháborodásom után,reklamáció majd egy e-mail amiben az olvasható jelenleg 1hónapos szünet van így majd csak akkor foglalkoznak az ügyemmel!!!!K.....a jó mi???!!NAgy rakás kakát ér az egész!!!
2011. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!