Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi jut eszedbe az Ivett névről?

Mi jut eszedbe az Ivett névről?

Figyelt kérdés
Milyen természetű, kinézetű lány?
2010. dec. 30. 18:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
miert ciganyos? ossze sem lehet hasonlitani a tipikus ciganyos nevekkel...sok romalany viseli ezt a nevet feletek?
2010. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Felénk nagyon sok cigányt hívnak így!
2010. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egek, ezen az oldalon mar minden volt ciganyos nev ne is foglalkozz vele kedves Madlow :)! Ez mar csak egy ilyen oldal.

Legutobb a Vivien volt ciganyos es ott is azt irta a valaszolo "mert felenk sok ciganynak Vivien a neve". Vajon nem ugyanaz a ket valaszolo?


Kerdesre:

Ivettnek hivjak a legeslegjobb baratnomet akivel ovoda ota vagyis mar 20 eve baratnok vagyunk.

O egy szoke,csinos,kicsit szetszort de jo lelku csaj aki nagyon tud szeretni.

Nekem ezert nagyon kedves nev :)

1,5 eves kisfiu anyukaja

2010. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem nem ugyan az a válaszoló!!!!De felénk is képzeld sok cigányt hínak Viviennek!Ezért ne rám morogj!Megkérdezte a kérdező mi jut eszünkbe róla, nekem ez!
2011. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. jan. 2. 22:05
 16/17 anonim válasza:
nekem 3 Ivett ismerősöm van 2 ebből szemüveges de nagyon illik nekik a szemüveg nem látszanak benne olyan okostojásnak és 2barna 1szőke vékonyak kedvesek aranyosak jó lelkűek barátságosak és csupacsupa jó tulajdonságuk vannak :D bár igaz h kicsit makacsak de az már elmegy :D
2011. júl. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én Ivett vagyok és sokan mondták hogy gyönyörű vagyok de néha irigy meg kiabálós is!
2012. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!