Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendeltetek már orrszívó-porsz...

Rendeltetek már orrszívó-porszívót erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Tényleg kihozzák ingyen 3 nap alatt?
2010. dec. 20. 10:07
 1/8 A kérdező kommentje:
2010. dec. 20. 10:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, azt sajnos nem tudom, hogy kiviszik-e három nap alatt.

Viszont miért nem veszel gyógyszertárban? Ugyanezeket árulják.

2010. dec. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyenünk van.Gyógyszertárba vettük két éve kb. 1000Ft volt.Biztos van a közeletekbe egy gyógyszertár,és akkor nem kell rá 3 napot várni.
2010. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen van minden gyógyszertárba nehet kapni én tavasszal vettem 1400-1500ft körül volt,már nem emlékszem az árára pontosan.
2010. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárba menj és vedd meg ott, ne rendeld meg. Bármelyikben kapsz, és nem is csak egyfélét tartanak általában.
2010. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok,de nekünk van ilyen fajta, és nagyon nem szeretem, mert egyszerűen nem tudod a csöves felét normálisan kifertőtleníteni, hiába forralja, vagy folyasztja az ember a vizet bele. Lehet külön pici kefét kapni, azzal a másik feléből szépen ki lehet mostni, de maga az alap elég trutyis lesz. Lehet olyanokat is kapni, ahol teljesen szét lehet szerelni, múltkor vettünk egyet ami teljesen üvegből volt, azt nagyon jól lehetett takarítani, de sajnos a kis cső, amit az orrhoz kell érinteni azt eltörtük fél hónap után. De azóta már láttam másik fajtát, ami műanyag volt, és teljesen szétszerelhető. Szóval szerintem kicsit nézz körül, és dönts belátásod szerint, de én ezt a fajtát nem szeretem, a nehéz tisztítása miatt.
2010. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, már én is olvastam az Ariannáról panaszt, hogy nem lehet szétszedni. Viszont nekünk Porszi Orrszi van, ez is kapható a patikákban, és teljesen szét lehet szedni a szívó részét is darabjaira, nagyon könnyű kitisztítani.
2010. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, a Müllerben vettük. Én volt, hogy később mostam ki, mert nem értem rá a babám miatt, kicsit benne hagytam a vizet, hogy ázzon és ki tudtam mosni teljesen.
2010. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!