Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Öntenétek egy kis...

Anyukák! Öntenétek egy kis lelket belém? Rosszul érzem magam, nem tudom hogy kezdjem!

Figyelt kérdés

Rettenetesen elhíztam, ez alatt azt kell érteni hogy több mint 100 kg lettem. Fulladok, lihegek mint egy kutya, nem érzem jól magam így. Hogyan álljak neki fogyókúrázni? Mire kell figyeljek? Nagyon elkeseredtem, most hogy már magam is észrevettem hogy lihegek és nehezen veszem a levegőt. Lassan 2 éves lesz a lányom, egy örökmozgó és mégis itt tartok!

Segítsetek!


2010. dec. 17. 12:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szia! Én már azzal sokat fogytam, hogy teljesen kizártam az étrendemből a kenyeret, zsemlét, kiflit, és az összes pékárut! Reggelire abonettet ettem pici sajtot tettem rá csak, este pedig kölesgolyót rágcsáltam. Este 18h után a gyümölcs, tejtermék, gomba nem javasolt!

Én azt tanácsolom, hogy majd karácsony után kezd csak el a fogyókúrát, de utána keményen mellőzd a kenyérféléket!

2010. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Kíváncsi lennék, honnan vetted, hogy csak délelőtt egyen. Az este 6 után nem evés egyáltalán nem hülyeség, és nem arról van szó, hogy délután egyáltalán nem szabad enni, hanem csak a szénhidrát a tilos. Ebben semmi divat nincs, ez tök logikus. Lassan felszívódó dolgokat nem szabad olyankor enni, amikor már a szervezet nem tudja hasznosítani. Ha nem értesz a helyes táplálkozáshoz, ne szólj hozzá ilyen kérdéshez, és főleg ne azokat bántsd, akik segíteni szeretnének a kérdezőnek. Hiszen segítséget kért. Méghogy anorexiás divat fogyókúrák... Hát tényleg nem vagy tisztában alapvető dolgokkal. Ha ilyen tanácsot adnék, azt mondanám, ne egyen a világon semmit. Nem vagy tisztában a fogalmakkal!
2010. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2010. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy csak délelőtt egyen?

Egyébként este 6 után már senkinek nem szabadna ennie, nem csak a fogyózóknak. Az a normális vacsoraidő. Utána max gyümölcs, ha nagyon vágysz valamire.

2010. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
OKé, de ha 6 -kor van vége a fiam úszóedzésének, akkor mikor együnk?
2010. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, sok hasznos dolgot írtatok. 25 és fél éves vagyok, sosem voltam vékony, de ez már túlzás ahogy most vagyok. A terhességem alatt a sok hányástól 10 kg-ot fogytam, így szülés után jóval kisebb volt a súlyom mint ahogy teherbe estem.

Van elliptikus trénerem, ezt lassanként be fogom vezetni az estéimbe, a séta nem válik be, hiszem minden nap kint vagyunk a lányommal délelőtt is és délután is.

Sajnos elszaladt velem a ló és érzem hogy többet is eszek a kelleténél, bár cukros üdítőket nem fogyasztok, sima vizet illetve szénsavmentes ásványvizet iszok, de többet eszek szerintem a kelleténél, ezen nehéz lesz vissza fognom.

2010. dec. 17. 13:18
 17/20 anonim ***** válasza:
54%
Nektek kéne inkább utánanézni. Ismétlem, hülyeség, hogy este 6 után nem szabad enni. Lefekvés előtt 2-3 órával nem ajánlott sokat enni, de gondolom, nem 8-9 körül mentek lefeküdni. Nem tudom, ki találta ki ezt az este 6-os marhaságot, de még egyszermondom, hülyeség. Ápolónő vagyok egyébként, igaz, nem konkrétan ezzel foglalkozom hivatásosan, de tanutam épp eleget a helyes táplálkozásról és a diétákról.
2010. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami szervi bajod/hormonzavarod van?
2010. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igazából totál hajlamos vagyok a hízásra, és az utóbbi időben nagyon elengedtem magam, ez tény. Azt honnan tudom meg hogy van-e szervi vagy hormonális bajom? Vérvételből? Hova kell ezzel fordulni?
2010. dec. 17. 14:50
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez a hat után nem evés akkor is hülyeség ilyen formában. Ezt inkább úgy kéne megfogalmazni, hogy lefekvés előtt x órával már nem kéne enni, hiszen nem mindenki ugyan akkor fekszik le. Én pl. hajnali kettő előtt soha. Elég durva lenne, ha hatkor ennék utoljára.
2010. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!