Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Öntenétek egy kis...

Anyukák! Öntenétek egy kis lelket belém? Rosszul érzem magam, nem tudom hogy kezdjem!

Figyelt kérdés

Rettenetesen elhíztam, ez alatt azt kell érteni hogy több mint 100 kg lettem. Fulladok, lihegek mint egy kutya, nem érzem jól magam így. Hogyan álljak neki fogyókúrázni? Mire kell figyeljek? Nagyon elkeseredtem, most hogy már magam is észrevettem hogy lihegek és nehezen veszem a levegőt. Lassan 2 éves lesz a lányom, egy örökmozgó és mégis itt tartok!

Segítsetek!


2010. dec. 17. 12:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ez akkora súlyfelesleg, hogy az lenne az ideális, ha orvoshoz fordulnál vele. Kidolgoznának neked egy fogyókúrás tervet, felügyelnék a fogyásod.
2010. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Étkezésben arra figyelj, hogy szigorúan délelőtt egyél csak szénhidrátot, délután már semmiképp, és este 6 után már semmit. Maximum 1-2db narancsot, esetleg egy natúr jogit, vagy kefirt. A mozgást is szépen lassan el lehet kezdeni, bár azt írod, hogy a kislányod mellett mozogsz eleget. Laza edzésprogramot nézhetsz magadnak a neten, ha gondolod, de egyenlőre szerintem elég lesz, ha odafigyelsz a leírtakra. Sajnos hosszú idő lesz, mire beindul a fogyás, de eredményes, hidd el! Kitartást, és sikert kívánok Neked!
2010. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Próbálj meg egy nap 3-szor enni, az evések között nem nassolni, felejtsd el a cukrozott gyümölcsleveket, kólát.... Csak ásványvizet igyál, de abból napi min. 2 litert. Estefelé pedig tegyetek egy nagyobb sétát vagy menjetek el szánkózni.

Sok sikert.

2010. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

mennyi voltál terhesség előtt és közvetlenül szülés után?


de szerintem az elsőnek igaza lehet hogy szakemberhez kellene fordulnod.és persze teljesen más ételeket kellene enned.és persze itt már nemelég csak a megfelelő étkezés itt már mozogni is kellene.


tudom hogy nehéz és hogy tanácsot osztogatni nehéz de ez az igazság.


ja hány éves vagy?



24 éves anyuka

2010. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem diatetikushoz, szakemberhez kellenne fordulni, aki összeállítana valami étrendet, mert hirtelen sokat fogyni sem jó a szervezetnek.
2010. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Reggeli 1 zsemle 2 szelet felvágottal, vagy sajttal, vajat ne kenj rá, paprika patadicsom uborka mellé!

Tízórai 1 alma narancs vagy körte

ebéd natúr hús főtt zöldségekkel, vagy friss salátával, húsleves abból zöldség hús, ragu levesek, gulyás leves sok zöldséggel, semmi kenyér tészta!

Uzsonna 1 joghurt

vacsi 6- kor 1 kifli vagy zsemle virslivel felvágottal túróval

sajttal zöldség


Semmi nasi, cukros innivaló!

Ez csak elhatározás kérdése! Ha ezt betartod, 1 hónap altt 10 kg is lemehet!

2010. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

előző

dietetikushoz

2010. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképpen orvosi ellenőrzés mellett végezz bármilyen fogyókúrát, hiszen nem 2-3 kg-ról van szó. De addig is míg nem jutsz el egy dietetikushoz, addig nagyon egyszerű dolgokat, de annál látványosabbakat tudsz végezni. Ne egyél cukrot (hozzáadott cukrot), ha nagyon nem megy, édesítőszer, esetleg méz. Próbálj meg egyszerre keveset enni, de arra figyelj, hogy napi 5-6szor egyél. Üdítők (főleg cukrosokat értek ez alatt) száműzve, helyette gyógytea, ásványvíz. Fehérkenyér száműzve, helyette min. félbarna, de inkább rozs. Nasi kuka. Szó szerint! Ha valami édesre vágysz, inkább gyümölcsöt egyél. Napi szinten egyél gyümölcsöt, zöldséget. Napi szinten sétálj!

Én csak ezekre figyeltem, fél év alatt lement 14 kg. Kitartás-kitartás-kitartás!

2010. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Hülyeség, hogy este 6 után nem ehetsz, az meg még nagyobb hülyeség, hogy csak délelőtt egyél! Akármennyi súlyfölösleged van, rendszeresen kell enni, különben kikészíted a gyomrod és a szervezeted. Menj el orvoshoz vagy védőnőhöz, k értenek hozzá (elvileg), összeállítanak neked egy normális diétát és nem fognak mindenféle anorexiás divat hülyeséget ajánlgatni.
2010. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Igen valami csökkentett CH tartalmú diéta kell,és naponta 5-6x célszerű enni, kis mennyiségeeket.
2010. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!