Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol kérhetnék segítséget ha...

Hol kérhetnék segítséget ha tartós élelmiszerre lenne szükségünk a kislányommal, és cserébe tudnék babahomikat felnőtt holmikat adni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne,mert amit vettem ételt hó elején már fogyóban van ,így még azt sem tudom mi lesz az ünnepekre.
2010. dec. 16. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vöröskereszt, védőnői szolgálat, önkormányzat.
2010. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A vöröskereszt biztosan segít, plusz még a Máltai szeretetszolgálatot is megkérdezheted.
2010. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt cserélni lehet bármit bármire.

2010. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden faluban van családvédelmi szolgálat, az is segíthet. (én is ilyesmiben gondolkodom..)
2010. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szisztok! Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. dec. 16. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Újat nem tudok mondani,de az egyik előző választ meg tudom erősíteni! A www.ad6kap6.hu tényleg nagyon jó erre a célra!!!
2010. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!