Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segitenétek cumi ügyben?

Segitenétek cumi ügyben?

Figyelt kérdés

Melyik az a cumi ami legjobban hasonlit az Avent-esre?

A szilikon részére gondolok.A lányomnak eddig ilyen volt,viszont el kezdte rágni a cumikat és már nem gyözöm anyagilag.Heti 2 cumi...


2010. dec. 14. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is rágta a cumiját egy időben. Én úgy oldottam meg, hogy napközben elkoboztam tőle, csak alváshoz kaphatta meg. Ha rágni akart, rágókát adtam a kezébe.


Azt nem tudom, melyik cumi hasonlít az Aventesre, mert mi is csak ilyet használunk.

2010. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a mam-os hasonlít rá, mert az is mindkét irányból bekapható. De ha csak rágni kell neki, akkor szerintem megteszi bármelyik olcsó cumi is. Ha pedig nem tetszik neki a formája, akkor itt az alkalom leszoktatni róla.
2010. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A DM-es babylove cumi is hasonlít rá, és jóval olcsóbb mint az Avent vagy a MAM.
2010. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az utolsó írta. A DM cumija hasonlít rá, és tényleg jó áron van.

Amikor az én fiam így fogyasztotta a cumikat, akkor a Tescoban vettem neki sajátmárkás cumit. Ennek is jó ára volt, a 2 db kb 700 ft volt, és hihetetlen, de ez bírta a legtöbb rágást elviselni.

Aztán amikor már a fogai kezdtek elcsámpulni a cumitól, akkor mondtam azt, hogy elég!

2010. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!