Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik segitenétek nekem...

Anyucik segitenétek nekem cumi ügyben?

Figyelt kérdés

Mam cumit használunk születésétöl fogva,és már van 8foga a kisfiamnak,ezzel kapcsolatban lenne kérdésem,h mennyire harapásbiztosak?

Könnyen ki tudják harapni?

Mert eddig ezt a fajtát használtuk:

[link]

De ezt sikerült kiharapnia,vagy gyáártási hibás volt-e azt nemtudom.

De a koránál fogva már erre kell váltanunk:

[link]

Mert ugye ez már 6+-os.

Vajon ezt is ktudja harapni?Vagy nem is tudják kiharapni,csak esetleg azért sikerülhetett neki,mert hibás volt?Mert nem rég óta használtuk,mert arra figyelek,h cserélgessem neki,bár nemtudom,h mennyi lenne az ideális idö,h milyen idöközönként kellene cserélni.

Ha használtok ilyet akkor segitsetek légyszi,mert ma mennék neki délután venni cumit,csak nemtudom,h megmerjem-e ezt venni!

Ja,és láttam,h van belöle original meg relax is.Mi a különbség közöttük?Vmelyik erösebb lehet vagy nem az a különbség hanem a szivóka felülete más?



Elöre is köszi a segitségeteket!


2010. szept. 23. 11:44
 1/6 vutang40 válasza:
hány éves a fiad?
2010. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1éves lesz.
2010. szept. 23. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
14 hónapja használjuk a MAM cumikat, rágja is a gyerek becsülettel, de még egyet sem sikerült kiharapnia. Lehet tényleg hibás volt.
2010. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

köszönöm a válaszodat,igen én is erre gyanakodtam,mert eddig nekünk sem volt soha gondunk vele!

2010. szept. 23. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:

egy barátnőm kisfia hetente kivégez egy cumit, mert szétrágja.szilikonos, de nem tudom, milyen márkát használnak. igaz, ő már két éves. főleg, ha új foga jön, mindig nagyon rágja a cumit, szinte nem is szívja. de lehet, hogy ez egyedi eset.

az én fiam még csak 5 hós, így saját tapasztalatot sajna nem tudok írni.

2010. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is MAM cumit használunk, kb. két-három havonta kell új, mert bebüdösödik annak ellenére, hogy hetente fertőtlenítem. Soha nem harapta még ki a manó, mondjuk csak alváshoz kapja, akkor meg nem sokat van a szájában, mert ha elalszik kiesik. A MAM Night-ot használjuk éjjelre, ez foszforeszkál, és ha kell én is megtalálom a sötétben. A Relaxnak a felülete redős, az én kisfiamnak nem jött be alváshoz.

18 hós kisfiú anyukája

2010. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!