Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valami nagyon nem világos...

Valami nagyon nem világos nekem. Szolnokiak, segitenétek?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm is mondta, hogy ha megszületik a baba, akkor majd ingyen tudok utazni a buszon kb 3évig. Ennél több infót senki nem tudott mondani. Ma megnéztem a jaszkunvolan.hu-n, hogy hogy van ez, de nem találtam róla semmit. Lehet én olvastam figyelmetlenül, de nem találtam meg, hogy hogyan lehet igényelni, kinek jár, meddig jár stb. Ti tudtok erről valamit?

22hkm


2011. szept. 15. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd ha megszületik a baba, a Szociális Osztályra (volt Néplap székház) kell bemenned a gyermek születési anyakönyvi kivonatával, mindkettőtök lakcímigazoló kártyájával, illetve a Te személyiddel, valamint határozat arról, hogy Tgys-ben/Gyed-ben/Gyes-ben részesülsz. Mostmár kell egy-másfél hónap átfutási idő, hogy ingyen utazhatsz. Majd kapsz egy levelet, hogy a Kossuth tér 9.szám alatt Szolnok kártyát kell igényelni.
2011. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. szept. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!