Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak akik mar mellnagyobbit...

Anyukak akik mar mellnagyobbitas utan vannak segitenetek?

Figyelt kérdés
Azert irok ide,mert vegul is en is egy anyuka vagyok,eleg sokaig szoptattam ami miatt eltut a mellem.Nagy a dilemam mert meg egy gyereket biztos szeretnek,de meg csak ugy ket ev mulva,addig is megorulok a boromben,nem nezhetek a tukorbe,persze a kicsim miatt megerte.Mar beszeltem par sebesszel,jovore beis rendelnem magam mellnagyobbitasra.Csak jo lenne rakerdezni toletek is,anyukak akik mar implantatumokkal szultek,szoptattak mennyire volt mas,?Implantat berakasa utan mikor szultetek?
2011. aug. 7. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Erröl miért nem az orvosnál érdeklödsz? Itt irhat akárki akármit - igazat vagy sem, és te ennek alapján döntenél az egészségedröl? Ezenn kivül, ha valakinek esetleg az orvosi javaslat ellenére jól sült el, az még véletlen sem garancia arra, hogy neked nem lesz töle bajod.

Tudomásom szerint mellmütétet csak akkor javasolnak, ha már nem akarsz töbet szülni illetve szoptatni, elötte értelmetlen és veszélyes is lehet.

2011. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na gondoltam,hogy kapok ilyet is.Na mindegy,en mindenre ra kerdeztem a dokitol.Es lehet szulni,szoptatni is utana.Nem a valaszoktol fugg mit fogok csinalni.De tapasztalatok csak jol jonnek.
2011. aug. 7. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Baratnomnek 22 evesen ultettek be implantot. 30 evesen szult, termeszetes uton, szoptatott kb 4 honapig, aztan elapadt a teje. Sogornom 38 eves. 32 evesen szult gyereket, 8 honapig szoptatott. Most egy eve mellet nagyobbitott, megint szult 3 honapja, kb. 2 honapig szoptatott. A termeszetes szules utan rogton megjott a teje, a mellei hatalmasra duzzadtak es begyulladtak. A szoptatas mar mas volt, mint korabban, mert ahogy tudta, abbahagyta. Gondolom feltette az uj kebelcsodait, inkabb nem szoptatott tovabb.
2011. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszike.naa ettol felek,bar hallottam mar anyukakrol akik implantatummal 2gyereket is sokaig szoptattak,persze e nem muszaly az en peldamnak lennie.Elso gyermekem sokaig szoptattam,masikat is szeretnem,csak felek egy kicsit hogy nagyon felduzzad a mell.hat meglatom meg.koszike
2011. aug. 9. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!