Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez most alapban divat, vagy...

Ez most alapban divat, vagy az otthonlét hozza ki az anyukákból?

Figyelt kérdés

Ilyen szavakat szedtem össze rekord idő alatt (két napja írom) a fórumokról:

"-csi kategória": szupcsi, babcsi, ajcsi, tejcsi, szopcsi, fürcsi, kajcsi

"-ci kategória": reci, tejci, zsemci, majcizik(majszol), banci

"-i kategória": kari, kabi, főzi, gyümi, krumika, csöri


2010. dec. 11. 23:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Na tessék, hiába lett lezárva a dolog, aki fikázni akar az úgyis megteszi :))))))
2010. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem az otthonlét hozza ki hanem alapból ilyenek.Én is itthon vagyok másfél éve,mégsem beszélek így,és a kislányomat sem szeretném ha így beszélne.Az én "kedvencem"a szülcsi napcsi.
2010. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó, nekem is ez a kedvencem, de azért fokozható: szülcsi napcsi ajcsi:DDD
2010. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
52%

én a főzit és a gyümit kultiválom az általad felsoroltakból, mert egyszerűen lusta vagyok kiírni, hogy főzelék és gyümölcs.

Még a tejcsipapát és a fürdi-bürdit kultiválom, kizárólag, ha a babával, vagy az apjával beszélgetek, mert imádok az ő kis nyelvén beszélgetni. Elvégre nem felnőtt ő, csak egy baba. Ráérek egész életemben felnőttként beszélni vele.

2010. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség hogy divat. Én például soha nem beszélek így és a környezetembe sem beszél így senki a kismamák közül. Én is elég fiatal vagyok.


Viszont itt sokszor írok ilyeneket és nem azért mert kevésbé vagyok intelligens mint a szuper anyucik (SŐT), csak van egy 10 hónapos kislányom aki mellett napi fél órát tudok ide ülni és ez miatt lehet hogy 1-2 szót rövidítek mint pl főzi, vagy tejci, kari meg hasonlók.


Amúgy meg milyen érdekes itt most hirtelen senki nem ír rövidítéseket, még is minden 2. hozzászólásba vannak rövidítések. :):):) No comment!!!!

2010. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az én kedvencem ez volt itt egy anyukától egy másik hasonszőrű kérdésben:


"na igen én is falramászok a rövidítésektől, mint pl. tejcsi, én soha nem beszélek így a gyerekemmel. Na mennem kell mert szopizni fog."


Érdekes....a tejcsi gáz de a szopi az oké. Sokan sajnos észre sem veszik ha maguk is becézgetnek egy babás szót, és szerintem ez a vérciki :)

2010. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ja, és nem ironizálás miatt írta így, ez utána ki is derült :))Mert végül bevallotta hogy ja hát igen a szoptatás az neki is szopi....ez is no comment :)
2010. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!