Hol hirdethetném ezt?

Figyelt kérdés

Van egy Graco (0-13kg) isofixes autósülésünk, és szeretném "bérbeadni", akár 1 napra vagy hónapokra is, szerintetek hol lehetne hirdetni? Ti bérbevennétek? Mennyiért naponta/havonta?


Köszi mindenkinek a választ:)


2010. dec. 5. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én maximum ilyen 50-100 Ft-ért venném bérbe naponta. Azért ennyiért, mert mi viszonylag sűrűn használunk gyerekülést és ha többet fizetnék érte, akkor már olcsóbban kijönne egy újat venni.


Szerintem ezzel olyan túl nagy üzletet nem fogsz tudni csinálni, de szerintem az expresszen nyugodtan hirdetheted.

2010. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg a védőnődet, sok családot ismer, hátha tud vkit, aki bérbevenné. Nem tudom, mennyit lehet kérni érte, aki gyakran használja, úgyis vesz, aki ritkán, az pedig vagy vesz egy olcsóbbat használtan, vagy bérbeveszi a tiédet...de őszintén, nem sok esélyt látok rá. Mert aki ritkán használja, minek fizessen a kieső napokért, amikor csak áll a lakásban? Mert úgy nem lehet, hogy csak akkor viszi el, ha épp szüksége van rá. Viszont ha nála van, fizetnie kell érte. Nem tudom, hol hírdesd, még nem találkoztam sehol ilyen hirdetéssel.
2010. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. dec. 6. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!