Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol hirdethetném még az...

Hol hirdethetném még az ikerbabakocsinkat? Teszen, vaterán babaszobán fent van, nem drága de mégsem megy el.

Figyelt kérdés
Egymás utáni elrendezésű, mindenfelé nézhet mindkét ülés,hibátlan állapotú,és töredékárán kínálom.Mit csinálhatnék még hoyg gazdára leljen? Nem férünk tőle pakolgatom ide oda.
2010. szept. 16. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ennyiért árulod? Mióta hirdeted?
2010. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mennyiért... Bocs...
2010. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 juditzita ***** válasza:

Próbáld meg az expressen, és a babás oldalakon..

Pl:

bababszoba.hu..stb...

2010. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Írtam már h babaszobán fent van...expresszre is feltettem (mondjuk oda még csak egy-két hete).

39 ezerért árulom, bébé confort twin club típusú , tudom ez nem számít de 160 ezer forint volt 3 éve maga a kocsi (plusz még venni kellett hozzá esővdőket), alig volt használva nagyon szép. (Na de nem itt akarom reklámozni csak egyszerüen ennél olcsóbban már elkótyavetyélésnek számítana...csak az esővédői darabonként 17 ezerbe kerültek.)

2010. szept. 16. 13:59
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja nem válaszoltam hogy több mint egy hónapja hirdetem a leírt oldalakon, az expresszre mint írtam még csak 1-2 hete került fel mondjuk.
2010. szept. 16. 14:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatnád azt is, hogy beviszed egy bababizományiba. Lehet hogy a 40E-t ott is megadnák érte.
2010. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi, megpróbálom! Esetleg vmi olyan fórum lenne jó ahol ikresek beszélgetnek, van egyáltalán ilyesmi vajon??

Csakmert ugye azért a legtöbb ember egyes babakocsit keres nem ikret...:(

2010. szept. 16. 14:26
 8/17 anonim ***** válasza:

Én a vaterán ezt csak 50.000-ért látom és nem vállal postázást az eladó.

Márpedig a legtöbb ikres nem pesti, ahogy a legtöbb ember se pesti, tehát ez már nagy hátrány kapásból.

2010. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én se vagyok pesti a vaterán most járt le már nem tettem most vissza huszonötödjére...


A teszen még fent van, és postázást pontosabban futárt is vállalok össze zsugorfóliázva.

2010. szept. 16. 14:40
 10/17 anonim ***** válasza:

Csak kitartást tudok neked kívánni...


Én ugyan még nem nagyon árultam aukciós oldalon, de már több eladó kismama is panaszkodott, és én is tapasztalom sokszor itt a válaszokat olvasva, hogy van egy olyan szemlélet, hogy használt babakocsiért 15-20 Ft-nál többet nem adnak az anyukák. Ez valami csőlátás náluk szerintem, mert megveszik az újonnan 30 ezere Ft-os kocsit használtan 20-ért, ugyanakkor azt is elvárnák, hogy a 80-100 ezer forintos, meg még drágább kocsikat is ilyen áron kapják meg. Milliószor olvastam, hallottam már ezt a szöveget: használtért én nem adnék 15-nél többet...


Szóval, szerintem kitartás, előbb-utóbb akadni fog egy vevő, aki hajlandó reális árat fizetni.

Amit tehetsz, hogy minél jobb és részletesebb fotókat teszel fel, a képek legyenek nagyíthatóak, élesek, jól megvilágítottak. Csinálj közeli képeket a részletekről: kerekek kopottsága, huzat állapota. Írj minél részletesebb leírást, mérd le kinyitva, összecsukva, csinálj képeket arról is, hogy néz ki összecsukott állapotban. A súlya is fontos lehet. A leírásban térj ki a saját tapasztaltaidra, hogyan tudtál vele közlekedni, pl. utcán, boltban, stb.


Én régebben sokszor nézegettem neten a használt babakocsikat, és nekem mindig az volt szimpatikus leírás, ahol a tulajdonos anyuka őszinte lelkesedéssel beszélt a kocsiról. (És itt az őszinte a lényeg).


Mindemellett nekem fura, hogy nem kel el egy ikerkocsi, manapság annyi ikerbaba születik, nem hiszem, hogy mindenki milliomos családba, ahol gond nélkül megveszik a százezres új kocsit.

2010. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!