Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol hirdethetném még az...

Hol hirdethetném még az ikerbabakocsinkat? Teszen, vaterán babaszobán fent van, nem drága de mégsem megy el.

Figyelt kérdés
Egymás utáni elrendezésű, mindenfelé nézhet mindkét ülés,hibátlan állapotú,és töredékárán kínálom.Mit csinálhatnék még hoyg gazdára leljen? Nem férünk tőle pakolgatom ide oda.
2010. szept. 16. 13:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem szép állapotú, ha lennének ikreim megvenném:) 40ért? Viccelsz, ez simán jó:)


Védőnőnél hirdetni esetleg?

2010. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hát igen oda is kiteszem, de ezen a környéken nem igazán tehetősek az emberek, szóval szerintem kb. az lenne amit írt egy előző kedves hozzászóló, hogy max.15-20 ért menne el...

Dehát marha drága volt és tényleg alig lett használva...Én se értem mert ezek az ikerkocsik amiknek többféleképp feltehető az ülés (Abc van ilyen meg Peg Perego talán még ezen a BBC-n kívül) sokkal drágábbak még használtan is 80-100-ba biztos kerülnek..

Szóval nem értem...Gondolom akkor hogy újonnan veszik meg a kocsit, csakhát tényleg marha drágák.

Na mindegy, köszönöm a hozzászólásokat.

2010. szept. 16. 18:54
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!Én is ikres vagyok,ugyanazzal a szemlélettel rendelkezek,mint te..Annak idején én is használtan vettem a kocsinkat,45 -ért,a vaterán,szinte új volt.Most már nem használjuk,de ahogy nézegettem ,sztem én sem fogom tudni eladni,ha keveset adnak érte,akkor pedig úgy vok vele,h inkább álljon ott,enni nem kér..Ezért sem vettem új kocsit,vigyázol rá,keveset használod,mégsem lehet úgy eladni,hogy igazán megérje.Ahogy hallom a mostani ikres anyukáktól,nem vesznek használtat(úgy látszik most minden ikerpár jómódú családba születik),hanem méregdrága szuperkocsit vesz.

Én az expresszen minden cuccomat nagyon jó áron tudtam eladni.Esetleg még megpróbálhatod kórházakba kitenni,sok ikres kismama hónapokat fekszik ott,hátha megakad vmelyiküknek a szeme rajta.

2010. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Megtaláltam a kocsidat,valóban nagyon klassz!Ha most lennék terhes,isten bizony megvenném..:)Egy baja van..hogy nincs lábzsákja:(Ha adhatok egy tanácsot,takarítsd meg a kerekeit,nálam legalábbis az ilyesmi visszavet a vásárlási kedvemből.Legyél kitartó,el fog kelni,de számításba kell venned,hogy azért az ikerkocsikra nincs akkora kereslet..
2010. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát megnéztem még egyszer a többi ikerbabakocsit is,és egyáltalán nincs rájuk licit,se olcsóra,se drágára..:(Semmilyen tipusra,kivéve a testvérbabakocsikat,de ez iker újszülötteknek nem jó,mert nem dönthető az első ülés,viszont sokkal többen vannak azok,akiknek kis korkülönbséggel születnek gyerekeik,mint ikresek..Az ikresek.hu weboldalon még megpróbálhatod.A tiednek pelenkázótáskája sincs,ha jól láttam.Nem kellett volna 2x17 ezret kiadni esővédőre,ha jól láttam,ezek végül is babahordóként funkcionálnak,elég lett volna sima esővédőt rá venni pár ezerért..de javíts ki,ha nem így van.Ettől függetlenül nekem tetszik,sok sikert,kitartást az eladásához!
2010. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Köszi az ötleteket. Nem hordozók, hanem ülések amúgy. Ezekhez kifejezetten ez az esővédő volt való. Hát igen, nekem is ez a meglátásom amúgy h újat vesznek.

Köszönöm a hozzászólásokat.

2010. szept. 17. 07:27
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem érdekel. Küldtem emailt. Kérdés: az ülések kocsiülések is?
2010. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!