Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam örömére szeretném...

Kisfiam örömére szeretném befújni az ablakokat műhó mintákkal. Adnátok ötleteket amiket egyszerű előrajzolni?

Figyelt kérdés
Eddig már van csillag és karácsonyfa sablonom. A kézügyességem pocsék, ezért bonyolult figurákat nem tudok csinálni.
2010. nov. 26. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha van nyomtato, akkor keress interneten sablonokat

nem tudom, hogy miert eppen muho, de ha van lehetoseged, akkor inkabb uvegfesteket hasznalj, szinesebb es otletesebb dekoraciot csinalhatsz vele ablakra

2010. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet, de sajnos az üvegfesték meghaladná szerény képességeimet. :(

Eszembe sem jutott neten keresni sablonokat! Köszönöm!

2010. nov. 26. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Neten valóban találsz egyszerű sablonokat. Egyébként üvegfestéket készen is kapsz, szép mikulásosat, karácsonyosat amit csak le kell húzni a fóliáról és rátenni az ablakra. Mivel az én kézügyességem is egyenlő a 0-val így én ezt a megoldást alkalmazom :) Ja és eszembe jutott hogy szoktam csinálni annak idején hulló csillagot is az ablakra.
2010. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még annyi jutott az eszembe igaz ez nem műhavas hogy felhő formát vágtam ki fehér papírból, fűztem bele cérnát lefele és a cérnaszálakra kis vattagolyókat tettem mintha esni a hó.
2010. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jó ötletek, és még én is meg tudom csinálni!
2010. nov. 26. 15:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Tavaly ilyen sablonokkal díszítettem, azért gondoltam most a műhóra.
2010. nov. 26. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden Karácsonykor befújjuk az ablakot műhóval anyuval, de a mi kézügyességünk is zéró. Általában karácsonyfa (ezt írtad), egyszerű Mikulás, ajándékos doboz, hullócsillag, angyal kerül az ablakra. =)
2010. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elso vagyok

az uvegfestekhez se kell sok kezugyesseg, figurat kinyomtatod, belerakod lefuzofoliaba, athuzod a konturoka, hagyod megszaradni, majd kitoltod a szines reszeket, hagyod megszaradni, foliarol lehuzod es az ablakra tapasztod

en se vagyok tul ugyes vagy kreaiv, de ez nem tul nehez

2010. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!