Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyeden vagyok, akkor...

Ha gyeden vagyok, akkor milyen ingyenes vagy támogatott tanfolyamot lehet elvégezni? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy a munkanélküliben indultakra vonatkozik!valami okj-s kellene nekem!Boltvezetői netán!van ilyenre lehetőség,vagy csak régen volt?
2010. nov. 24. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Régen úgy volt, hogy minden első OKJ-s tanfolyam megszerzése ingyenes, vagyis helyesebben 90%-ban államila támogatott volt

Hogy most mi van, nem tudom, nézz utána.

2010. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bocs hogy nem válaszolod de ez engem is érdekelne!

Bár én ugy hallottam hogy megszüntették. :(

2010. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hol tudok ennek utána nézni?Mert a munkaügyi központ oldalán nem találok semmi ilyet!
2010. nov. 24. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia


Az első OKJ-j 21 éves korig ingyenes. A munkaügyi csak akkor támogat minket, ha már gyesen leszünk, ami szép és jó csak amiket ők szerveznek azokra napi szinten kell eljárni egész napra csak akkor az a kérdés, hogy hová teszed a gyereket hónapokig minden nap.

2010. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennek nem nagyon örülök!!!Jobbra számítottam,így akkor olyat kell keresnem,ahol teljes díjat kell fizetnem!!Köszi a válaszokat!!
2010. nov. 25. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


Utolsó voltam onnan tudom, hogy én is próbáltam kaparászni mindenfelé a teljes díjasok horror drágák én pl. egy beteg gyerek mellett nem engedhetem meg magamnak:-( viszont hallottam olyat akinek az önkormányzat kifizeti merthogy "integrálni kell" na én ettől fejjel megyek a falnak, mert én sehonnan nem kapok semmit a tanulásról csak álmodozhatok pénz híján sajna nem fog menni, mert engem nem integrál senki! Pedig nem műkörmös képzést akartam tanulni!

2010. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nálam is vannak anyagi gondok,nem is tudom,hogy fogom megcsinálni,de valahogy muszáj lesz!Az önkormányzat itt sem segítene sehogy sem!De muszáj lesz vmit,mert 3 évben az a 26 ezer édes kevés!Az éhenhalásra elég ,de másra nem!Sajnos a munkahelyem megszünt időközben,így teljesen kilátástalan vagyok,egy kereskedelmivel,meg ha máshova nem a tescoba csak felvennének!!Jó babázást mindenkinek!!!
2010. nov. 26. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!