Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ELső laptopom - mi a véleménye...

ELső laptopom - mi a véleményetek róla? Milyet érdemes venni egy 15 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
"Hogyan szoktassuk rá a gyereket a tv-re és a számítógépre, hogy még csak véletlenül se kelljen rá figyelni?"
2010. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem inkább 15 évest akartál irni? Nem vagy normális ha 15 hónaposnak ilyeneket veszel... A plüsmaci meg a legó már kinőtte vagy mi?
2010. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
2 éves kor alatt én nem vennék neki játék laptopot. Mondjuk eléggé elkerülhetetlen, hogy ez hamar bekusszon az életébe. Legalább jobban ért majd a számítógéphez, mint én:S Nekünk nincs TV-nk (komolyan nincs) De minden este megnézünk egy filmet, csak számítógépen. Babám még 4 hónapos lesz csak. És már azon agyalok, hogy húzzam-halasszam az első mobiljának a megvételét....
2010. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Na asszem a többieknek fogalma sincs arról hogy milyen az "első laptopom nevű BABA játék".Személyes tapasztalatom nincs,de szerintem nem nagyobb hülyeség mint a tanulókutyus és társaik.Ergo nem létszükséglet,de ha van rá pénzed jó ajándék lehet.
2010. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
nézegettem nemrég ezeket, de 2-3 éves kortól ajánlják a gyártók. Én sem vennék még, mert csak ütögetné, összetörné a baba, később jobban fogja értékelni majd.
2010. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Még nem érdemes venni ilyet egy 15hónapos babának.2-3- évesek tudnak vele valóban "játszani".
2010. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Az én fiam 17 hónapos és én is most nézegetem. Mivel a vállalkozásunk miatt használnom kell napközben, odaszokott jönni és inkább veszek neki egyet, ne az enyémet rongálja.

Egy rosszat odaadtunk neki,de mivel az nem ad ki hangot nem érdekelte. A Tescoban van 2990-ért. Attól olcsóbbat nem láttam, még összetörni is inább ezt,mint a 150ezreset.

Számítógép helyett érdemesebb zenélő zongorát pl ilyet:

[link]

Ezt szerintem jobban használná.

2010. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

3-4 éves kor környékén tudják használni, meg még utána is, mert matematikai, olvasási feladatok vannak benne, képfelismerés, párosítgatás, ilyesmik.


Teljesen felesleges cucc egyébként, barátnőméknek van, 4 éves volt a nagy, mikor kapta, azóta a kicsi négy éves, sosem játszottak vele.

Hasznosabb inkább egy állathangos zongora, két és fél a fiam, és még mindig nyomkodja, és ha gyerekek vannak nálunk, mindig az a nyerő játék.

2010. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Én vettem már a most 17 hós kisfiamnak a piacon egy zenélő laptop-félét, de sajnos már tönkrement. Nagyon szerette nyomogatni - kijelzője nem igazi volt -, és nagyon tetszettek neki a hangok, amiket kiadott.

Szerintem 15 hónaposnak is lehet már venni, max. ha nem érdekli, akkor majd későbbre elteszed neki.

2010. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most vettünk a tescóban 2900 ft-ért.Nem nagyon tud vele "játszani",mert szerintem olyan 3-4 éves korban érdekelné.21 hónapos fiam csak nyomkodja,de nem érti,hogy ez mire is jó,mert számológép van rajta,18 féle játék pl.tetrisz stb.Elvan rakva neki.
2010. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!