Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 24 évesen korai babát vállalni?

24 évesen korai babát vállalni?

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok, jó állásom van egy multinál, a párom is elég jól keres (25éves), mellette webáruháza is van. Már 6éve vagyunk együtt, 5 éve együtt is élünk, most volt az esküvőnk. Ha most próbálkoznánk babával, 24éves lennék, mire megszületik. Szerintetek ez korai, vagy ideális?
2010. nov. 21. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, mint Te. 23 évesen estem teherbe, és a védőnő, a nőgyógyászom, egy-két ismerős is ki volt akadva, hogy milyen fiatal vagyok... A szülőszobán, mikor vették fel az adataimat - ekkorra már betöltöttem a 24-et - az asszisztens nő is azon morfondírozott, hogy "Úristen milyen fiatal..."

Én nem éreztem azt, hogy túl fiatal lennék, csak tudod ma már egyre később vállalják a nők az első gyermeket, és lassan ez lesz a kirívó eset, hogy 25 év alatt szül valaki.

Én azt mondom, hogy ideális ez a kor, de nektek kell eldönteni, hogy szeretnétek-e!

2010. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is 24 voltam mikor született a kislányom, ami 9 hónapja volt :)

Én nagyon örülök hogy így bevállaltuk, és egyre inkább biztos vagyok benne hogy jól döntöttünk. Mikor vizsgálatokra jártam akár ultrahang, vagy vérvétel, vagy éppen a dokimhoz mentem, sokszor furcsa volt hogy nem igazán vannak velem egykorú kismamák. :) Sőt mikor szültem is talán én voltam a legfiatalabb az osztályon. De valahol jó érzés is volt.

2010. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

24 vagyok...mire 25 leszek már 2 kicsim is lesz :)



A kislányom most 10 hónapos és 9 hetes terhes vagyok.


24/n

2010. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó állás, "jó" férj, két kicsi, 24éves vagyok:)

Nekem most volt jó vállalni:)

2010. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!