Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 24 évesen korai babát vállalni?

24 évesen korai babát vállalni?

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok, jó állásom van egy multinál, a párom is elég jól keres (25éves), mellette webáruháza is van. Már 6éve vagyunk együtt, 5 éve együtt is élünk, most volt az esküvőnk. Ha most próbálkoznánk babával, 24éves lennék, mire megszületik. Szerintetek ez korai, vagy ideális?
2010. nov. 21. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ideális.
2010. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan mindenetek ahhoz, hogy a gyereknek jó legyen , akkor miért ne? Hajrá! :)
2010. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugy érzed itt az idő akkor ne tőlünk tedd függővé. Kettőtöknek kell akarni nem Nekünk.

Van aki azt mondja korai van aki hogy ideális. Ha készen álltok rá hajrá.

2010. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha korainak érzed akkor korai, ha ideálisnak akkor ideális. Ezt ne más döntse el helyetted. Ha úgy érzitek, hogy készen álltok egy babára és szeretnétek is azt, akkor ne mások szava legyen a döntő szó.

(Én is 24 éves koromra tervezem az első babát és remélem addigra sikerül megteremtenem a megfelelő körülményeket is neki.)

20/L

2010. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

utolsó:-D

Egyébként mindig megmosolyogtat (jó értelemben) az ielyn kérdés:-)

"Hát az ugy volt kisfiam/kislányom hogy megkérdeztem a neten ideális e hogy szüljek. Azt irták igen hát jöttél:-)"

Olyan abszurd:-)

2010. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ma 13:19


Mi olyan vicces a válaszomban?

2010. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

azon nevettem hogy egyformát irtunk....

hjajj

2010. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Oh, elnézést. Nem olvastam el az összes választ.
2010. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tuti, hogy vállalunk babát, ezen más véleménye nem változtat! Csak kíváncsi voltam a véleményekre, mert páran a környezetünkből azt mondják, hogy elég korai. De nem tőletek fog függni :D
2010. nov. 21. 14:49
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak elhatározás kérdése, ha elfogadod, hogy lemondással jár egy gyerek, ha elég stabil a kapcsolatod, ha úgy érzed meg fogod tudni neki adni, azt amit meg szeretnél akkor miért lenne korai? Különben szerintem az anyaságra nem igazán lehet megérni, a gyerekkel együtt fejlődik ki.
2010. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!