Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hogy tetszik ez a...

Anyukák! Hogy tetszik ez a kis szöveg? A napokban találtam rá, és olvastam fel édesanyámnak, és nehezen bírtam ki, hogy ne sírjam el magam!

Figyelt kérdés

Egy este amikor anya a vacsorát főzte, 11 éves fia megjelent a konyhaajtóban kezében egy cédulával. Furcsa, hivatalos arckifejezéssel nyújtotta át a cédulát az anyjának, aki megtörölte kezét a kötényében és elkezdte olvasni azt: - a virágágyás kigyomlálásáért: 500 Ft - a szobám rendberakásáért: 1000 Ft - mert elmentem tejért: 100 Ft - mert 3 délutánon át vigyáztam a kishúgomra: 1500 Ft - mert kétszer ötöst kaptam az iskolában: 1000 Ft - mert mindennap kiviszem a szemetet: 700 Ft Összesen: 4800 Ft . Anyja kedvesen ráemelte fiára tekintetét. Rengeteg emlék tolult fel benne. Fogott egy tollat és egy másik cédulára ezeket írta: - mert 9 hónapig hordtalak a szívem alatt: 0 Ft - az összes átvirrasztott éjszakáért, amit a betegágyad mellett töltöttem: 0 Ft - a sok-sok ringatásért, vigasztalásért: 0Ft - könnycseppjeid felszárításáért: 0 Ft - mindenért, amit nap mint nap tanítottam neked: 0Ft - minden reggeliért, ebédért, uzsonnáért, zsemléért, amit készítettem neked: 0 Ft - az életemért,amit minden nap neked adok: 0 Ft. Összesen: 0 Ft Amikor befejezte, anya mosolyogva nyújtotta át a cetlit a fiúnak. A gyerek elolvasta és két nagy könnycsepp gördült ki a szeméből. Szívére szorította a papírost és a saját számlájára ezt írta: FIZETVE


22L:)


2010. nov. 17. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem tetszik, szerintem nem is megható.
2010. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Tetszik, ismertem.
2010. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, anyu el sírta magát rajta. Igazából az anya "számlája" ami nekem megható benne és az utolsó mondat:)
2010. nov. 17. 21:58
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon tetszett, el is sírtam magam rajta.
2010. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Olvastam már, de nekem nem tetszik. Mostanában annyi ilyen kis szösszenet kering, mindegyik arra apellál, hogy majd jól meghatódnak rajta az emberek, de annyira el vagyunk már árasztva ilyen történetekkel, hogy én személy szerint teljesen immúnis lettem rájuk. A kevesebb néha több.
2010. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Már ismertem,de nekem nagyon tetszik!!!!
2010. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Én is ismertem, és nagyon tetszik! Akárhányszor elolvasom,mindig meghatódok rajta.
2010. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
4 hónapos a fiam, és megkönnyeztem ezt :))
2010. nov. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13%
egyeltalán nem tetszik!sőőt...
2010. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon erőltetett és érzelgős.
2010. nov. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!