Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hány évesen lenne...

Szerintetek hány évesen lenne jó gyereket szülni? (Értitek a kérdést remélem)

Figyelt kérdés
Engem édesanyám 21 évesem szült! De nem orai szerintetek az egy kicsit?
2010. nov. 13. 21:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem korai a 21 év, bár mostanában vagy a nagyon korai vagy a nagyon késői (30+) a 'divat'.


Bocs az offért, de miből gondolod, hogy bárki is ne értene egy ilyen egyszerű kérdést? :D

2010. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindenki mas, nem lehet altalanositani.

Ha eleg erettnek erzed magad, valamint a parod es a parkapcsolatodat stabilnak, az eletviteleteket stabilnak (nem kell palotaban elni, vagy millios tartalekokkal rendelkezni, de azert ne vagjon agyon mar most gyerek nelkul, ha ho vegen torik el a wc-kefe es akkor kell venni), akkor vallalhattok most gyereket.

Ha valami nem kerek, akkor talan varni kellene.


Tenyleg nagyon eltero lehet.

En 21 evesen gondolati szinten sem kacerkodtam a gyerekvallalassal, sot, mindent meg is tettem, hogy ne legyen baba, pedig stabil parkapcsolatom volt, osszessegeben eros anyagi helyzet, de en meg javaban fosulis voltam, mellette dolgoztam, sokat jartam szorakozni, teljesen mas gondolataim voltak.

24 evesen uj parom lett, megtalalta a zsak a foltjat es a kapcsolat elejetol visszatero tema volt a gyerekvallalas. Meg akkor sem gondoltuk komolyan, par honappal kesobb belevagtunk, meghozza olyan tempot diktaltunk, hogy 26 evesen mar ket gyermekunk is volt.

Szoval nem kortol fugg, hogy ki mikor erik meg a tervezett babara.

2010. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Azért gondoltam, hogy nem értitek a kérdést mert elég rosszul lett feltéve de örülök, hogy megértettétek!

Most 26 éves vagyok és ha ez a véleményetek akkor megbeszélem a párommal a gyerekvállalást!

Köszönök mindent!

2010. nov. 14. 14:48
 14/14 anonim válasza:
Nem divat a 30+ csak a nők rájöttek hogy nem szülőgépek.
2010. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!